• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ilanlarımıza resim ekleme "anlatım"

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 3K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omunal

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND E70 & KORG PA800 256 MB V2
Değerli kardeşlerim bazıları bana buradan kızıyor olabilir ama inanın eklenen resim satışınızı oldukça hızlandırıyor.Şahsen benim doğru açılardan güzel bir şekilde fotoğrafladığım klavyem (tabi birazda şans) ilanı verdikten sonraki ertesi gün satıldı. Ben buradan anlatacağım karar sizin...Ama resim eklemedikçe de moderatör olarak gerekli uyarıyı yapmak durumunda kalacağım.....
İlana Resim Ekleme

!!!!!!! Başalamadan önce satışa süreceğiniz ürünün resimlerini çekip bilgisayarınızda masaüstünde yeni bir klasöre atın ki ileri aşamalarda rahat işlem yapabilesiniz.........

- Öncelikle "SATIYORUM" bölümünde yeni konu açın
- "BAŞLIK" ilana ilişkin etkili bir başlık atın
- "MESAJINIZ" ilanınız ile ilgili tüm ayrıntılarınızı yazınız
aşağı doğru sayfa sonuna ininiz karşınıza "DİĞER SEÇENEKLER" çıkacaktır
- "DİĞER SEÇENEKLER"
- "EKLENTİ AYARLARI"
- "EKLENTİ EKLE"'yi seçin
bu seçeneği seçince yeni bir pencere açılacaktır ,açılan pencereden
- "DOSYA SEÇ" seçeneğini tıklayınız
bu aşamada karşınıza dosyayı nereden seçeceğiniz çıkar ki işlemin en başında ben size masaüstünde yeni bir klasör oluşturmanızı belirtmiştim o klasörü tıklayıp içinden yüklemek istediğiniz resimi seçin ve
"YÜKLE" seçeneğini tıklayın..........

!!!!!!!! birden fazla resim yükleyecek iseniz dosya seçten sonra ki adımları tekrar yapacağız çünkü toplu resim yükleme olmuyor......

Resimler yüklendikçe zaten alt alta yüklenen resimlerin dosya bilgilerini ekranda göreceksinizdir..En son yükleme işiniz bitince "PENCEREYİ KAPAT" seçeneğini tıklayın son olarak "KONUYU AÇ" seçeneğini tıklayınca ilanınız resimli olarak yayına girecektir...İsterseniz konuyu aç demeden önce "ÖN İZLEME" seçeneği ile konuyu açmadan önce ilanınız nasıl bir şekilde yayınlanacak görebilirsiniz. Biraz yardımım oldu ise ne mutlu bana....Sağlıcak ve huzur ile kalınız....SAYGILARIMLA......

Cevap: Ilanlarımıza resim ekleme "anlatım"

omunal yaşın 40 benim 64 yaşına saygım olarak ben maktas bir takaslıkorg ilan verdim resim koymadım diye hemen ilanımı kaldırmşsınız ben önce sizin yetkinizi öğrenmek istiyorum ve hangi akla hizmet ederek benim ilanımı kaldırdın önce daha öncede yazdım fazla bilgim yok diye resim koyma işinide beceremediğimi ne yapayım ben orgumu sırf resim konulmadı diye satamayıptakas edemiyecekmiyim bakın benim şu anda samatyada araştırma hastanesinde yatan beyinameliyatı olmuş eşim var zaten moralim çok bozuk sizinle fazla uğraşmak istemiyorm ama sen çok ayıp ettin hele hastam iyileşsin sizi trakya müzğin en üst yetkilisine şikayet edeceğim belki onlar okur ayı p ettin .arkadaşım o site senin babanın malı değil herhalde.yinede sendenbüyük olmama rağmen saygılarımı sunar özür dilerim.

omunal yaşın 40 benim 64 yaşına saygım olarak ben maktas bir takaslıkorg ilan verdim resim koymadım diye hemen ilanımı kaldırmşsınız ben önce sizin yetkinizi öğrenmek istiyorum ve hangi akla hizmet ederek benim ilanımı kaldırdın önce daha öncede yazdım fazla bilgim yok diye resim koyma işinide beceremediğimi ne yapayım ben orgumu sırf resim konulmadı diye satamayıptakas edemiyecekmiyim bakın benim şu anda samatyada araştırma hastanesinde yatan beyinameliyatı olmuş eşim var zaten moralim çok bozuk sizinle fazla uğraşmak istemiyorm ama sen çok ayıp ettin hele hastam iyileşsin sizi trakya müzğin en üst yetkilisine şikayet edeceğim belki onlar okur ayı p ettin .arkadaşım o site senin babanın malı değil herhalde.yinede sendenbüyük olmama rağmen saygılarımı sunar özür dilerim.

Öncelikle eşiniz için geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin. Ben de şu an hastanede refakatçı olarak bir yakınımın yanından bunları yazıyorum.
Konuya gelirsek moderatör arkadaşların konuları kontrol ederek kurallara uygun olmayanları ikaz etmek, halen devam ediyorsa silmek, yine devam ediyorsa üyeliklerini yasaklama yetkileri vardır.
Açtığınız ilan ve konular sizin yaşınıza hürmeten sürekli olarak görmezden gelindi, düzeltildi ve uyarıldınız. Ancak yine de ilanlar da dahil olmak üzere açtığınız tüm konuları eksik başlıklarla ve anlaşılmaz bir şekilde açıyorsunuz.
Açtığınız ilanı, ilan kurallarına uymadığı için ben kaldırdım. Lütfen ilanlarınızı kurallara uygun şekilde açıklayıcı başlıklarla yeniden açınız. Hayırlı satışlar...

Terbiye sınırları içinde kalın öyle ön yargılı sağa sola sallamayın hele yapmadiğım bir şey için bana hiç sallamayın.....Sizin yaşınızı başınızı , düğün salonu müdürü olduğunuzu sitede bilmeyen yok.Sizin ilanınızı ben kaldırmadım bilip bilmeden sakın ama sakın bana sallamayın terbiyeli olun.. Siz 64 yaşında isen bende 42 yaşındayım , siz düğün salonu müdürü iseniz bende okul müdürüyüm ne oluyor ya zorla kendine saygı duydurtmak mı istiyorsun? Bak yukarıda fazla bilgisi değil hiç bilgisi olmayan birinin anlayacağı dilde açıklama yazmışım üşenmeden.Benim öyle makam derdim falan olmaz elbette şikayetini ADMİN 'e iletebilirsin ....Sakın bana saygı falan sunma demogoji yapma benim senin saygına falan ihtiyacım olmaz ön yargılı insan evladı ve yaptıklarımın arkasında dururum .....Kural herkese işler ...Ben bu siteye üye olduğumdan beri ilk defa bu şekilde bu hitapta yazıyorum umarım bu benim için ilk ve son olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ben şu sitede sırf trakyalı olduğum için üye oldum yazışma lar yaptım öyle ise benim üyeliğimide iptal edin gitsin bende birdaha burdan yazarsam allah benim belamı versin yok ben salon müdürüymüşüm o eskidendiolsam ne olur olmasam ne olur mühim olan belli bir yaştan sonra bilgi olması ve mühim olan eşim iyi olmayacak olması ama anladığım kadar sizden ben değil başka kişilerinde memnun olmaması ben merak ediyorum acaba ben yazışmalarımda küfürmü ettim .çok ayp ettiniz ben yinede saygılarımı sunar özür dilerim ve bu son yazmamdır .

Moderatör tarafında düzenlendi:

bu site de çok zor mod alınır o nedenle mod olmak ayrıcalıktır.. yaşına başına bakmazsınsın ban yapabilir.. omunal ı takdir ediyorum..

maktas istediğin yerine getirildi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...