• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

işte pa 500 full roman ritimlerim dinleyin :)

• Konbuyu başlatan kuscy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 6K
Cevap: işte pa 500 full roman ritimlerim dinleyin :)

eyvallah abi :)

arkadaşlar pa 500 ile roman ritimlerim baya bi uğraştım bunları toplamak için dinleyin bakalaım nasıl olmuş ritimlerı ardı ardına çalıyorum aslında hepsi farklı ritimlerdir iyi dinlemeler yakında setide paylaşıcam içinde bursalı kızından,keşanlısından,mağdurum romanlarına kadar hepsi mevcut olacak

açılmıyorsa

benim kullandıgım or700v2 den iyi artık iyice sogudum yamahadan yıllar sonra inşallah banada nasip olur pax2pro aletin dibi

herkes yamahayı övüyor ama siz tekrar korga geçiyorsunuz. gerçi zevk meselesi orasıda ayrı bişey. kendi adıma söyleyim yamaha harika bir alet ve sürekli yenilikler geliyor güncelleniyor. ve şuan en çok tutulan aletler or700 plus-tyros 3-4 bunlar sürekli yenilikler içinde. birileri uğraşıyor ve emeklerinin karşılıgını aldıgını düşünüyorum.

korg pa 500 tr için yamahada uğraşıldığının yüzde biri uğraşılsa eğer bilmiyorum ne olacak artık bu ritimlerin hepsi pa 800 den çevirme ritimler ki ben çok acemiyim anlamam okadar anca kitleri değiştirip uyarlamaya çalışıyom sağdan soldan ritim topluyom gerçekten bilsem ritim fln yazmayı uçuracam bu aletide bilmiyoz işte zaten or 700 çıktı habire yok v1 v2 diye gidiyo kaç liraya değiştirosunuz bu versiyonları ?