• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Istediğiniz bombaaa 2/4 gel gel iscak iscak

Cevap: Istediğiniz bombaaa 2/4 gel gel iscak iscak

çoook teşekkürler devamını bekliyoruz selamlar

kardeşim a 1000 orğda nasıl söylenir bilmiyorum ama akorlarda bir kayma var yanlışlıkla yanlış bir ayar yaptım galiba ne yapmam gerekiyor yardımcı olbilirmisin teşekkürler

kardeşim o şeyden kaynaklanıyor ritim yazarken akopanyaları do üzerinden yazacaksın benım bıldıgım bu eger yanlıssam soleyınız... mesela bende ilk rıtım yazarken re kararına gore yazıyordum sonra ogrendım kı tum akorları do üzerıden yazacakmıssın sende ona gore yaz

cevabın için teşekkürler saolasın ama ben pek anlamam ritm yazmaktan sadece ritm amaçlı kullanıyorum bir ricam olacak mümkünse çölün ortasından gülleri alın parça ritmi varmı sizde bir yerde duydum çok hoşuma gitti a 1000 de çalıyordu introsundan parça ritmi olduğunu anladım selamlar

Cevap: çölün ortasından gülleri alın parça ritmi istek

yeni 2-4 paylaşımlarını bekliyoruz selamlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

paylaşım ve emek için teşekkürler

allah razı olsun.cumalarınız mubarek olsun.Sağol kardeş.inşallah devamı gelir diyoruz ve teşekkürlerimizi unutmuyoruz..:)

allah ragzı olsun üstad.. daha alette denemedim ama paylaşım için binlerce kez teşekkürler..

teşekkürler.....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri