• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kadere Şikayetim var- Roland GW8 demo

keşanlı mustafa

Allah rahmet eylesin
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Genos
GW8 in süper seslerinden mid Gitar -warm str piano+jd-800 piano, ve ambientpiano+xpianostr mix sesleriyle canlı kaydettim.

Ekli dosyalar

• kadere şikayetim var- GW8.mp3
    1.3 MB · Görülen: 509
Cevap: Kadere Şikayetim var- Roland GW8 demo

Eline sağlik mustafa abim..gayet güzel bir ses oluşmuş.bende exr 46 or satip gw8 aldim..yalniz aletin içerisinde ve piyasa ritimlerinden
4/4 türkü 7/8 türkü 9/8 türkü 10/8 türkü uyumlu ritimler bulamadim sizde mevcut arşivinizde varise paylaşabilirmisiniz.

Saygilarimla
gw8 giresun
yildiray

Eline sağlik mustafa abim..gayet güzel bir ses oluşmuş.bende exr 46 or satip gw8 aldim..yalniz aletin içerisinde ve piyasa ritimlerinden
4/4 türkü 7/8 türkü 9/8 türkü 10/8 türkü uyumlu ritimler bulamadim sizde mevcut arşivinizde varise paylaşabilirmisiniz.

Saygilarimla
gw8 giresun
yildiray
giresunda gitarist kenan ustaoğluna selamlarımı söyle. söylediğin ritimler bende mevcut değil. Benim uğraşlarım farklı tona sahip ritim üretmek için. Yoksa GW8 uyan ve yazılmış çok ritim var.

Aleyküm selam..

Teşekkür ederim...

eyvallah üstad eline sağlık.biraz daha uğraşırsan ümit besen tarzı piyano sesini yakalayacaksın.saygılar...

Emeklerine sağlık üstadım çok hoş bir çalışma..