• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kara Üzüm Habbesi - Korg Pa800 ve Korg Pa500tr

Piyanist Ahmet

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Enst.
Korg PA80 & PA800 & PA500TR, Roland E-40 & E-70

#karaüzümhabbesi, #çiftetelli, #korgpa800, #korgpa500tr, #orgunsolotürkü, #karesiliahmet, #ahmetözdaş

Merhaba, sondaki doğaçlama hariç süslemeli şekilde çalmadım. El hareketleri genel itibari ile izlenebilir bir çekim. Mi karar üzerinden yeni öğrenme eğiliminde olanlara fayda sağlayabileceği düşüncesi ile paylaşıyorum. Youtube: Ahmet ÖZDAŞ kanalımda çokça çalışmalarım mevcut ve her fırsatta yenilerini eklemeye devam ediyorum. Özellikle eski klasiklerden diyebileceğimiz ROLAND E-40 ve ROLAND E-70 orglarının kullanımı ve orgların ritim tanıtımına yönelik içerik arayanların da istifade edebilecekleri çalışmalarım var. İlgi duyanlara da bu vesile ile belirtmiş olayım. Üst üste 3 çalışma paylaştım. Biraz ara versem iyi olacak. Bu forumda çokça usta abiler kardeşler var. Onların da çalışmalarını izlemek dileğiyle, iyi seyirler dilerim. Abone olup kanalıma destek olursanız sevinirim. Saygılar.

1.jpg

Son düzenleme: