• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

kendimi nasil gelistirebilirim ?

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar kendimi nasil gelistirebilirim org uzerinde , simdi bazi halaylari biliyorum ,ve bazilarini az biliyorum sanki nota eksik ,birsey eksik ama bilmiyorum diyelim mendilim yele yele notasyona bakiyorum org'un uzerinde caliorum notalari gayet iyi caliorum ama sanki basit oluyor

Cevap: kendimi nasil gelistirebilirim ?

selam kardeş adın zannediyorum ki serkan çalmak istediğin hangi parça olursa olsun kulağına hoş geliyorsa ve doğruysa parçaların aslını dinle o zaman beni anlayacaksın işin kolaylaşır hadi sana kolay gelsin :)

Arkadaşın söylemek istediği çalarken süsleme ile ilgili. Aynı şey benim içinde geçerli kısmen.Çok iyi değilim o konuda. Normalde dinlediğimiz parçada ara sesleri duymak zor. Ama basılıyor belli ki, bu da sesin daha güzel çıkmasına neden oluyor. Ama kulak yoluyla duymak zor olduğu için, tek ses sanıyorsunuz bastığınızdda çıkmıyor. O tamamen ara sesler ile ilgili. Buna da esasında süsleme diyor işi bilen arkadaşlar. Yanılıyor muyum arkadaşlar?

evet kardeş aynen öyle ama işin başı bol bol çalışmaktan geçiyor orjinalini dinleyip ona göre parçaları çalışmaktır tabiki orga göre piçbender i iyi kullanıp makamı tutturmak o yana kendini tatmin edecektir saygılarımla ...:)

tesekurler cok sagolun onerileriniz icin