• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron vega ex4 maxima night extreme

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
arkadaşlar orgu suriyeden 3400 tl ye sıfır aldım xd9 ile kıyasladım farkı sizinle paylaşmak istedim pratik koma üzerinde piç bend tarafına parlak makyaj aynı şekilde sağ tarafta night extreme yazan ve xd9 plus yazan yerde night extreme yazan parlak makyajlı yazılar var ekran xd9 a nazaran çok parlak açık beyaz açık maviyi anımsatan canlı ekranı var ayrıca ister startlamadan introya basınız isterseniz ritim çalarken introya basınız sadece intro olarak çalışmaktadır ve koma düğmesinin yerini ending almıştır jump tuşu eklenmiş örnek var 1 de iken fill 4 e bastınızmı otomatik olarak var4 e geçiyor diğer yenilik left controle bastıgınız zaman ekranın sol köşesinde sync hit ve half bar yazıyor sync hit işaretli oldugu zaman key start ve key stop açık kaldığı zaman (senkop) zil sesi geliyor çısssss diye half bar ritimde ataga bastıgımız zaman 1 2 3 4 diye mezur sayarken bu rakamı 2 ye düşürüyor 1 2 ritme giriyor (ritimden kaçan solistler için ideal) ve seslere transpose on off özelliği eklenmiştir bu sayede kit ler kaymıyor ve 2 kit 5 acompanya yazacağımız ritime 7 adet kit koyabiliyoruz Gofret arkadaşımız sesleri dinledi konuşmalar düğünü coşturacak nara lar zamr mjwez rababa kawala loop lar mevcut alet 64mb. bu arada samet ben macit sana ex4 ayarladım 2,el set işine el atalım ben çok memnunum canawar gibi org