• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron XD 9 için kullanım kolaylığı

• Konbuyu başlatan harun
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görülen : 1K

harun

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa900
Ketron XD9 kullananlar için kullanım kolaylığı sağlayacak bir parçadır. Foothswitch ayarlarına girerek hangi kısa yolları vermek istiyorsanız onu bu tuşlara yönlendiriyorsunuz. 2 veya 3 tuşla yaptığınız işleri tek tuşla yapıyorsunuz. Menü içindeki kick(drum) Snare ve Hı-hat yani drum ve perkusyonları bu switch lerle daha hızlı bir şekilde açma ve kapama yapabiliyorsunuz. Üzerinde 8 adet switch i vardır. Ben fill 1- fill2- fade out- koma verme ve koma alma- kick-snare-hı hat olarak kullanıyordum foothswitch bölümünden başka istediğiniz kısa yollar varsa onları da yapabilirsiniz.çok kullanışlı ve kullanım kolaylığı sağlayan bir parçadır. XD9 umu sattığım için şu an ihtiyaç fazlasıdır. 20 cm uzunluğuna 2 cm genişliğinde bir parçadır. Sol taraftaki ilk oktavın üzerindeki boşluğa çift taraflı bantla yapıştırarak kullanmıştım. FİYAT:50 TL dir. 0505 255 47 99

Ekli dosyalar

• SAM_3041.jpg
    SAM_3041.jpg
    198.1 KB · Görülen: 273