• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg ailesinden yardım

emreyusuf55

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
SAZ
Ustadlarım pa60 aldım konuda yardımlarınızı bekliyorum bu yardımlar videolu olursa minnettar olurum 1 video seslerin istedigim sayfada toplanması 2 yardım sesleri ayarlanmadı 3 cu yardım istedigim ritimleri aynı sayfada toparlanması bana bu konularda yardımcı olacak ustadlara sonsuz tskler anlatımlar videolu olursa cok memnun olurum saygılar

Cevap: korg ailesinden yardım

Orgun PA-80 gibi kartlıya dönüştürülmüş ise PA-80 Soru - Cevap formum var oradan dilediğin her tür bilgi var yalnız video değildir. Başka da zaten PA-80 ile aynı özelliklerdendir. Sadece kartlı değil ise PA-80 kartsız setlerini kullanabiliyorsun.

Orgun hayırlı ve uğurlu olsun. Bol kazançlar dilerim. Saygılarımla,

Cevap: korg ailesinden yardım

Orgun PA-80 gibi kartlıya dönüştürülmüş ise PA-80 Soru - Cevap formum var oradan dilediğin her tür bilgi var yalnız video değildir. Başka da zaten PA-80 ile aynı özelliklerdendir. Sadece kartlı değil ise PA-80 kartsız setlerini kullanabiliyorsun.

Orgun hayırlı ve uğurlu olsun. Bol kazançlar dilerim. Saygılarımla,

sagol ustadım pa80 gibi buda kartlı bana anlarımlar videolu olursa ancak anlarım sesleri aynı listede toplamayı ögrendim bana lazım olan seslerin ustunde ayar yapmak istedigim ritime ekranın altındaki 4 ses secenegi yuklemek ve istedigim ritimleri bir araya toplamak ilerleyen zamanlarda cözecem ama videolu anlatım olursa daha tez ögrenirim ilgilenen arkadaslara tskler