• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg ailesinden yardım

emreyusuf55

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
SAZ
sevgili ustadlar bir kez daha yamaha ailesinden korg ailesine gectim ve pa60 aldım tabiki orgga cok yabancıyım zaten acemiyim ustune orgga yabancılık eklendimi 2 dert bir arada oluyur sizlerden ricalarım var lutfen yardımlarınızı videolu anlatırsanız cok memnun olacam simdiden tskler

1.ritim edit leme
2.midi edit leme
3.disketten tek ritim atma orgga
4.tek ses atma
5.pad doya hazırlama yanı pad bölümüne yükleme
6. seslerin ustunde oynama ve kopyalama

simdilik bunlar yeter :)

insallah bu videoları hazırlayacak bir hayır sever cıkar tekrar saygılar

Cevap: korg ailesinden yardım

Eğer PA-80 e ait kart yuvası takılmış ve kartlı olarak kullanıma uygun hale getirilmiş bir ürün ise PA-80 nevalelerinden yararlana bilir, PA-80 tüm soru cevap şeklindeki paylaşımlarımdan faydalanarak dilediğinizi uygulayabilirsiniz. Hayırlı ve uğurlu olsun. Saygılarımla,

Cevap: korg ailesinden yardım

Eğer PA-80 e ait kart yuvası takılmış ve kartlı olarak kullanıma uygun hale getirilmiş bir ürün ise PA-80 nevalelerinden yararlana bilir, PA-80 tüm soru cevap şeklindeki paylaşımlarımdan faydalanarak dilediğinizi uygulayabilirsiniz. Hayırlı ve uğurlu olsun. Saygılarımla,

ustadım öncelikle ilgin icin cok sagol zaten bendeki pa60 ta kartlı o mantıkla tum pa80 konularına bakıyorum zaten ayrıca yotube de aradım ama bir turlu videolu anlatım bulamadım benim istedigim videolu anlatım tekrar tskler insallah videolu anlatım yapan bir arkadas cıkar saygılar