• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG dan yeni klavye bekleniyor mu?

ac2ronay

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin) Ali Ronay şanlı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha MOTİF XF6
Arkadaşlar korg uzun zamandır sistemi yenilenmiş bir arrenger keyboard piyasaya sürmedi...

PA1X tabanından geliştirerek piyasaya sürdüğü PA800, PA2X ve PA500 gibi ürünler, ürün gamında çesitliği artırmak ve yelpazeyi geliştirme hamleleriydi...

Şimdi asıl merak ettiğim:

1)yeni bir efect ve sound processor(ses ve efekt işlemcisi) içeren,

2)yeni bir kullanıcı arayüzüne sahip

3)yani kısacası pa80 den PA1X geçişteki gibi devrim cihaz...

Böyle yeni bir arrenger cihaz bekleniyormu,, bilgisi olan varsa paylaşırsa seviniriz...
SAYGILARIMLA....

Bence dahaçıkarmaz pa serisinden biraz daha kazanması lazım bence eğer çıkarırsa pa serisi ölür veya çıkardığı alet çok pahalı olur pa serisi deam eder. Bence çıkarması fazla bişi değiştirmez korg'a göre. pa2x'i biraz daha satmak düşüncesindedir aynı şekilde pa500 tabiki benim görüşüm. Yeni çıkaracağı klavyeyide merak etmiyo değilim ama proje bile yoktur daha :)

bence eylül ayında pa2x in yerine alet çıkaracaklar.. almak için bekliyorum...

Haziranda yeni korg geliyor bekleyin.

Arkadaşlar KORG'un yeni klavyesi pa3x pro çıkacakmış. Ekim ayında falan Türkiye'ye gelecekmiş diye söylentiler var. Merakla bekliyoruz.

çıksa nolur pa2x ten daha pahalı olur. tamam kalite artıyor ama fiyatlarda uçuyor iyice. bir orga araba parasıda verilmezki.

Cevap: KORG dan yeni klavye bekleniyor mu?

bence pa 800 ve x2 hala hızlı bır sekılde nsatılıyor..neden yeni model cıkarıp bunların onunu kessın kı.....bunların satısı yavaslayınca ve baska markalar yenı modeller cıkarırsa oyle cıkarır dıye dusunuyorum ama...

benim duydugumda agostosun sonunda yada ekimde pa 800 elite cıksacakmıs...ondada hd...mp3 bord..standard yani alet full olacakmıs ve sımdıkı pa 800 fiyatına satılacakmış....yani hd..ve mp3 bord beleşe gelecekmiş..derken yılbasından sonrada x3 box lu cıkacak mış...