• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg EMO USB II içerik...

chevalier_y

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Merhaba Dostlar;

Pa2x klavyem için Emo II almak istiyorum ancak; elimde a2000 klavyem ve kullandığım a2000 Emo Usb olduğundan aradaki farkı anlamadan almakda tuhaf geliyor...ne emo'nun sitesinde ne de forumlarda EMO II'nin ses-ritim içerik listesini göremedim...Emo'ya yolladığım mail'e de halen cevap gelmedi...bu usb'yi Edinen dostlar varsa burada paylaşırsa ya da aşağıdaki mail adresime yollarsa çok sevinirim...saygılar...

chevalier_y@windowslive.com

Cevap: Korg EMO USB II içerik...

Yayınlanan demolarda farklı bi içerik yok şimdilik.. 3X te yapılacak ritm güncellemeleri A2000 de olacak mı ?

facebookta musti muzık sayfası var yada mustafa yiğit orda tanıtmlar bır suru

öncelikle; cevap yazan arkadaşlara teşekkürler ... demoların hemen hepsini denedim...farklı birşey göremedim demolarda nkx zurna hariç... ancak; açıklamaya göre epeyi bir sample ses olduğu görünüyor...demolar ancak bunların belkide çeyreği bile değil maalesef...onun için içerik tamamıyla anlaşılmıyor...

duyduguma gore A2000 usb ile ayni taban ...

İnanılır gibi değil yaaa...Arkadaş; alacağımız şeyin içeriğini ne firmadan ne de alanlardan öğrenemiyoruz...ne iştir anlamadım !!! Al ve öğren politikası mıdır nedir anlamadım...?...

Emo'nun web sitesinde cep telefonu var. Telefonla iletişime geçmeyi deneyin. Bende bir konu ile ilgili mail atmıştım fakat dönüş olmadı. Ürünler ile ilgili detaylı bilgiye kolayca ulaşılması gerekirdi.

Emo'nun web sitesinde cep telefonu var. Telefonla iletişime geçmeyi deneyin. Bende bir konu ile ilgili mail atmıştım fakat dönüş olmadı. Ürünler ile ilgili detaylı bilgiye kolayca ulaşılması gerekirdi.

yüzdeyüz haklısınız...kolayca ulaşılması gerekirdi...elbette telefon etmeyi düşündüm ama içerik listesi yüzlerce ses ve ritimden ulaşıyor; tek tek telefondan anlatmazlar ve anlatsalar bile aklımızda kalmaz zaten :D her altı saatte bir düzenli olarak mail yazmaya devam edeceğim; mutlaka cevap verecekler birgün :D