• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG İ30 120 ADET FULL SET - PiYANiST SARSINTI

Cevap: KORG İ30 120 ADET FULL SET - PiYANiST SARSINTI

teşekkürler ama ben indiremedim :(((

BİR TEŞEKKÜR ÇOK GÖRMEYİN ARKADAŞLAR - - - KORG İ30 SET DELİSİ
TAM TAMINA SIKIŞTIRILMIŞ HALDE 120 ADET KORG İ30'A AİT SET BULUNMAKTADIR HAYIRLISI İLE KULLANIN ARKADAŞLAR.
LİNK 15 DK SONRA EKLENECEKTİR ARKADAŞLAR LİNK'TE SORUN OLURSA YAZARSANIZ SEVİNİRİM ANCAK KONTROL EDEREK KOYACAĞIM.
HEMDE EN HIZLI DOWNLOAD EDEBİLECEĞİNİZ SİTEYE UPLOAD ETTİM.DUCKLOAD BANA GÖRE DÜNYANIN EN HIZLI DOWNLOAD SİTESİ.
NEYSE FAZLA KONUŞTUM.ARKADAŞLAR SANIRIM TÜM ARADIĞINIZ SETLER BUNUN İÇİNDE MEVCUT.DENEYİM YAZARSANIZ İYİ OLANLARI KÖTÜ OLANLARI
ÇOK SEVİNİRİM BURDA BENİ DEĞİL DİĞER BİLMEYEN ARKADAŞLARIDA BİLGİLENDİRMİŞ OLACAĞIZ.ARTIK KORG İ30'U CANLANDIRALIM ARKADAŞLAR
ÇOĞU KİŞİ SET SIKINTISI ÇEKİYORUM DİYE KIVRANIYOR GERÇİ ARAŞTIRDIKTAN SONRA BULUNAMAYACAK BİRŞEY YOK AMA O ARKADAŞLARADA
HAK VERMEK LAZIM ZAMANINDA BİZDE ÖYLEYDİK.ŞİMDİ ÇOK ŞEY BİLİYORUZ AMA BU SEFERDE KARŞI TARAFI ANLAMAKTA ZORLUK ÇEKİYORUZ.
ONUN İÇİN GEREKLİ TÜM SETLERİ KOYDUM ARTI FAZLADAN NE BİLEYİM OS SÜRÜMLERİNİ FALAN ARARSANIZ KOYARIM NEDEN KOYMUYORUM BİLMEYEN ARKADAŞLAR İÇİN SAKINCALI.ÇOK ÇEKİCİ BİR ÖZELLİĞİ VAR OS YAZILIMLARININ GEL BENİ İNDİR YÜKLE DİYOR RESMEN :))) BİLMEYEN ARKADAŞLARDA Bİ YÜKLÜYOR EN UFAK BİR HATADA MAKİNA SORUN ÇIKARIYOR ONUN İÇİN LÜTFEN BU TÜR YAZILIMSAL ŞEYLERİ BİLEN ARKADAŞLAR RİCA EDERSE SEVİNİRİM.BİLMEYEN ARKADAŞLAR İSE YA BİLEN BİRİNİ BULSUNLAR YADA HİÇ O TÜR İŞLERLE UĞRAŞMASINLAR.BENCE ÇOK UYGUN BİR YANIT.KİMSE ZARARLI ÇIKMASIN BU İŞTEN.
ARKADAŞLAR LAFIN YARIDA KALDI KONUDAN KONUYA ATLIYORUM KORG İ30'U CANLANDIRALIM DİYORDUM EN SON.HALA KORG İ30 KULLANICILARINA
SESLENİYORUM.LÜTFEN AMATÖRSÜNÜZ YADA PROFESYONELSİNİZ HİÇ FARKETMEZ AMA İNTERNETTE ARAŞTIRIYORUM KORG İ30 VİDEOLARI DİYE HİÇ BİR ŞEYE ULAŞAMIYORUM.YANİ YALAN SÖYLEMEYEYİM 15 TANE VİDEOYU GEÇMEZ.AMA MAAŞALLAH PA800 -80 TARZI BİR ARAŞTIRIYORUM SÜRÜYLE .LÜTFEN ARKADAŞLAR MÜZİĞE HAYATINI VEREN BU İŞLE UĞRAŞAN YADA ÇALIYORUM İÇİM RAHATLIYOR NE OLURSANIZ OLUN AMA DESTEK VERELİM KORG İ30'A VİDEOLARINIZI LÜTFEN SİTEYE EKLEYİNİZ.VEYA ÇEKİP KOYUNUZ.BEN ŞUNA İNANIRIM BU HAYATTA KİMSE KİMSEDEN ÜSTÜN DEĞİLDİR.BEN ESKİDEN UTANIRDIM.YAA BU ARKADAŞ NASIL KLAVYE ÜZERİNDE BU KADAR HIZLI GİDİP GELİYOR.DENERDİM OLMAZDI.AMA ŞUNU ÖĞRENDİM ÇOK ÇALIŞMAK ÇOK YORULMAK.MAALESEF KOLAYDAN EKMEK YOK KİMSEYE BU HAYATTA.VAZGEÇMEDİM VE HALA DAHA İLERLİYORUM.
ÇÜNKÜ BU İŞİN SONU YOK.FİNİSH:))) YOK.ÇÜNKÜ TEKNOLOJİNİN SINIRI YOK.KABİLİYETİN SINIRI YOK.ONUN İÇİN BU ORG İŞİNDE HERKES AMATÖR BAŞLADI HERKES BENİM DÜŞÜNDÜĞÜM GİBİ DÜŞÜNDÜ AMA İÇİNDE OLDUKTAN SONRA HERŞEY OLUYOR.İNŞALLAH SİZLERİ UYUTMAMIŞIMDIR:))
LİNKİ VERİYORUM.

LİNK : )))) >>>>

üstadım ben yıllardır orga karsı sempatı duyuyorum
bır yıldır duzenlı muzık yapıyorum arada dugunlere gıdıyorum malım maddıyat elımde roland e 70 var yarın i 30 alıyorum bu işe çok ama çok meraklıyım
arastırmayı çok sevıyorum Allah nasıb ederse yarın bu saatlerde benımde bır i 30 um olacak
vıdeolara bakıp iç çekmekten bıktım :)
setını ındıremedım link açılmadı guzel seslere ve ritmlere ıhtıyacım var
yardımcı olabılırmısın rıca etsem
mustafacamci1977@gmail.com
iyi çalışmalar dilerim

birisi sevavına yüklese ne iyi olurdu ama :)

şu linki yenileyebilirmisin dostum link kırık indiremedik.alternatif linklere de paylasım yaparsan seviniriz.mediafire olabilir mesela

maalesef link ölü.yenilerseniz seviniriz.tesekkürler şimdiden :)

hocam şu linki yenilermisin indiremedik link kırık.alternatif linklerde koyarsan seviniriz