• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg i30 + HDD ARIYORUM.

• Konbuyu başlatan hiko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

hiko

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
G800
Arkadaşlar;

Temiz bir Korg i30 arıyorum, Klavyenin Tuşları sağlam olmalı, 1 ay sonra basınca içeri göçük kalmamalı, Bu açıdan temizlik tercih sebebim. En çok dikkat ettiğim şeydir. 750 TL nakitim var. İstanbul da Oturuyorum fakat bu sene Trakya Üniversitesini kazandım, eylül ayında Edirneye geçeceğim.

750 Nakit var, Hdd li Korg i30 arıyorum.

Cevap: Korg i30 + HDD ARIYORUM.

istedigin temizlikte bir org bende mevcut ama fiyat konusunda anlaşmamız gerekli vermiş oldugunuz fiyat biraz düşük..

kardeş madem istanbuldasın benim orgun fotoları sende var.Bende istanbuldayım gel gör incele uyarsa alırsın uymazsa almasın. Ama o fiyata korg i30 bulman cok zor..Benim istediğim fiyat 850tl SON FİYATTIR.

kardeş madem istanbuldasın benim orgun fotoları sende var.Bende istanbuldayım gel gör incele uyarsa alırsın uymazsa almasın. Ama o fiyata korg i30 bulman cok zor..Benim istediğim fiyat 850tl SON FİYATTIR.

Fotolarını göndermemişsiniz bana :( Ben kontrol ettim mailimi.
hikmetodaci@hotmail.com

Arkadaşlar;

Temiz bir Korg i30 arıyorum, Klavyenin Tuşları sağlam olmalı, 1 ay sonra basınca içeri göçük kalmamalı, Bu açıdan temizlik tercih sebebim. En çok dikkat ettiğim şeydir. 750 TL nakitim var. İstanbul da Oturuyorum fakat bu sene Trakya Üniversitesini kazandım, eylül ayında Edirneye geçeceğim.

750 Nakit var, Hdd li Korg i30 arıyorum.

Bende Korg i30 var,dediğin fiyata mixere acil ihtiyacım olduğundan verebilirim.
yalnız hdd li değil.İstersen yanında hdd vereyim sana.

ben 900 istiyorum..

üstat istediğin temizlikte harddiskli i30 var bende evde kullandım sorunsuzdur ama fiyat 1100 tl pazarlık payı vardır degeri böyle kardeş yoksa sölemezdim saygılar...

üstat istediğin temizlikte harddiskli i30 var bende evde kullandım sorunsuzdur ama fiyat 1100 tl pazarlık payı vardır degeri böyle kardeş yoksa sölemezdim saygılar...

Teşekkür ederim şuan daha uygun olan 2 ilan var onunla ilgileniyorum.