• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30

• Konbuyu başlatan maktas
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 3K

maktas

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Dante tr
şu korg i30 un en iyi anlayan,herşeyini çözen kim var ise şu mehmet amcanıza küçüklerim ..büyüklerim varise arkadaşlar. sorun şu ritm çalıyorken mecburen akkorlara basıyorum ya işte ozaman ritm sesleri biryükselip bir azalıyor .hani aslan handa trakyalı eskiden metin beyin kalfası olan tamirci yılmaza götürdüm bazı yerlerinin bakımını yaptırdım ama obile bu sorunu çözemedi kendisi hemşerim oluyor ama..iişte ..bu arıza beni rahatsız ediyor tuşlara bastıkça ritmsesleri bir yükseliyor bir azalıyor .yardım eden kim olursa allah razı olsun . ilgilenenlere teşekkürler...

Cevap: korg i30

Chord Sound diye bir tuş var i30'un panel tuşlarında. Chord Sound özelliği açık olduğu için yapıyor olabilir mi diye geldi aklıma..

hocam sen bir an önce kurtul o aletten daha basit bir şey al a1000 al mesela çok basit hiç kafan ağrımaz

melih17 .yeğenim çok teşşekkür ederim..

evlat iyi diyorsun o zaman fitine değişelim benim i30 u A1000 yamaha ile sende varmı ...