• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 3x hata

Cevap: korg pa 3x hata

En çok üzüldügüm nokta hala mp3 lerde maxx devrede. kayıtlarda devre dışı :)

illaki demolarımızı outputtan ses kartı ile mi kaydetmek zorundayız. yoksa maxx ayarları mp3 ile gelmiyor kayıtta. yazık.

Bence maxxle yapılan anlaşma veya teknik nedenle kayıtta maxx kullanılamıyor. Adı üzerinde master efekt son anda kullanılır ama.....

abi pa800 de style play+media tuşu ile servis menuye giriyorduk. ama 3x te bulamadım ben bunu. nand format gerekirse nasıl olacak bilemiyorum. ayrıca usb kablo ile set atarken de pa800 ve 2x te sytle play+ media cok işe yarıyordu. pa800 ün 15 dk da yükledigi seti kablo ile 3 dk da atabiliyordum.

mustafa kardesim cok tsk ederim , islem tamamdir ,

bu arada bende eco set var ama, pax3 icin emo nun cikardigi set varmi , yada daha mi iyidir eco dan ,

selamlar

mustafa kardesim cok tsk ederim , islem tamamdir ,

bu arada bende eco set var ama, pax3 icin emo nun cikardigi set varmi , yada daha mi iyidir eco dan ,

selamlar

Emo pa3x için set çıkarmadı ve çıkarmayacağını deklare etti. Belki sonra fikri değişebilir.

intro 3den yükleyin önce osu sonrada resi işlem tamamdır.

Ben mp3 kayıt yaptığımda maxx audio bende açık olarak kaydediyor. Mp3 ile kayıt yapsrken bende maxx audio devre deşı değil açık vaziyetde.

Ben mp3 kayıt yaptığımda maxx audio bende açık olarak kaydediyor. Mp3 ile kayıt yapsrken bende maxx audio devre deşı değil açık vaziyetde.

Org üzerindeki kayıtta açık olabilir ama devreye girmiyor ve etkisi sıfır.....Arkadan digital çıkıştada devreye girmiyor. Ancak arkadaki sağ sol ve öndeki kulaklık çıkışından bilgisayara kayıt yapılınca etkili oluyor.

yaptıgın kaydı dinlersen devre dışı oldugunu görürsün.

Merhaba, yardım rica ediyorum......Korg 3x os 1.50 yi 1.60'a çıkartmaya çalışırken beceremeyen biriyim tüm yönergeleri doğru yaptım fakat 1.60 yüklemesi 1 saati geçince kapattım.Sürekli "lütfen bekleyiniz" yazıyordu.Bir kaç sefer daha denememe rağmen olmadı.Tabii ki artık hi açılmıyor. (ilk seferde intro 1'den,daha sonra intro 3'den denedim) Ne yapmalıyım? Teşekkür ederim...