• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 55 tr fabrika ve set rtmlerini değiştirme (anlatımı)

Cevap: korg pa 55 tr fabrika rtmlerini değiştirme (anlatımı)

Nasıl yuklıcem orda dıskete bısıler yuklıyıpmı yapıca yoksa ordan bıyerleremı basıcaz =(

gönderdiğim dosyadaki klasörleri tek tek disketlere yükle ve bunların sıra sayısını yaz.(toplam 6 disket)

daha sonra

disk / utility / restore data ' kısmına gir ve 1. disketten itibaren yüklemeye başla.

backuplar :

Nasıl yuklıcem orda dıskete bısıler yuklıyıpmı yapıca yoksa ordan bıyerleremı basıcaz =(

hocam bu restore dosyasının içinde 5 adet olması lazım dosya var

bu dosyaları ayrı 5 diske yükle,sonra aşağıda link var linkte nasıl yükleyeceğin detaylı bi şekilde yazıyo aynen uygula kolay gelsin

sevgili zafer kardesım guzel anlatım ama benım kafamın almadıgı sadece birden uce kadar olan useri goruyorsun user sırasındakı yabancı rıtmleri goremedim senin dedigın sekılde uygaladım yapıyorum ritim degismiyor sorun neyde vaktiniz varsa guzel bir sekilde bu konuya biraz ekleme yaparsan cok sevnırım bu pa55 tr leri turkıye ıcın uretıldı dıyorlar bir de turkce dil koyamazlarmıydı ısteseler dıye dusunuyorum saygılar
msn cagdas6868@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

sevgili zafer kardesım guzel anlatım ama benım kafamın almadıgı sadece birden uce kadar olan useri goruyorsun user sırasındakı yabancı rıtmleri goremedim senin dedigın sekılde uygaladım yapıyorum ritim degismiyor sorun neyde vaktiniz varsa guzel bir sekilde bu konuya biraz ekleme yaparsan cok sevnırım bu pa55 tr leri turkıye ıcın uretıldı dıyorlar bir de turkce dil koyamazlarmıydı ısteseler dıye dusunuyorum saygılar
msn cagdas6868@hotmail.com

çağdaş abi tamam buraya kadar geldiğiniz zaman yani user 1,2,3 gördüğünüzde,fabrika ayaralarınıza atmak istediğiniz ritim hangi userde ise o useri f3 open yapınız,fabrika ayarlarına atmak istediğiniz ritimi seçiniz seçtikten sonra LOAD BASINIZ,tempo tekerleği ile beğenmediğiniz veya değiştirmek istediğiniz batı ritimini seçiniz tekrar LOAD bastığınızda o ritimi orada görüceksiniz,

yalnız şunu unutmayın,disk tuşu utulities 9 sayfada fac.style proteck yazısı off konumunda olacak,yoksa göremezsiniz,sizin yapacağınız işlem bu kadar,saygılar kolay gelsin

Cevap: korg pa 55 tr fabrika ve set rtmlerini değiştirme (anlatımı)

valla eline sağlık gardaşım çok teşekkür ederim bu resmen kafamda bi soru işaretiydi artık pa 80 e set ve backup yükletmek için 50-100 tl para vermiycem bi eksiğim bu vardı onuda öğrendim sayende tekrar teşekkr ederim saol

bende arızalı 16MB flash kart var onu tamir ettirebilir miyiz bildiğiniz bir yer varmı arkadaşlar ??

hocam selamlar

aynen sizin dediğiniz gibi beğendiğim setteki bir ritmi aldım. fabrika ayarlarında olan bir setin üzerine kopyaladım ancak ritm çok bozuk çalıyor.. nedendir ?

Kitlerden en uygun kiti sec iclerinden biri uyacaktir :) Olmazsa setteki ritmin kitini yukle,ayarlardan o kiti sec.

Herkese İyi Geceler Karma Set Yapmaya Girişicem Fakat Aklıma Takılan Bir Soru Var Şimdi Ritimleri Alıp Kopyalıyoruz Fakat Kitlerde Ritimlerle Birlikte Kopyalanıyormu Bunu Merak Ediyorum Sonra Ritim Bozuk Çalmasın...