• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 800 cekim yapmak record

Parmakcocuk

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa 800
Arkadaslar merhaba,

Ben Korg Pa800 de normal cekim yapmak istiyorum yani Sequenzer Tusuna basiyorum sonra Record bana 3 tane secenek veriyor bende Qick Recorda basiyor Kayida basliyorum parcayi calisyorum akkord basarak sonra bunu Save yap diyor yani hafizaya al tamam aliyorum isim veriyorum sonra save ettikten sonra Song Playe geciyorum kayit ettigimi bularak oynatmak istiyorum bir bakiyorum calmis oldugum parcanin melodisi yok saadece ritim ve basmis oldugum Akkorlari veriyor neden ? Bunu aradim taradim dedim birseyi mi deaktive ettim kapatim bulamiyorum ... sonra Sequenser 1 var birde Sequenser 2 hani oynatici Songplay sag sol yapa biliyoruz ya parcadan direk parcaya geciyoruz cekim yaptigimda Sequenser 1 oynatiyor parcayi ama ses gelmiyor Sequenser 2 ye aldimda oynatiyor ses geliyor oluyor... Mp3 iki yerde de caliyor bunun nedeni nedir bana yardimci olursaniz cok sevinirim .... simdiden cok tesekür ederim ..

Saygilarimla

Onural Music