• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 800 fabrıka ayarlarına gedırme

ender kavlak

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
slm ustalar ben orga format cekmek ıstıyorum yanı fabrıka ayarlarına gedırmek ıstıyorum ama korkuyorum cunku alet pa 800 ve 256 mb ramlı fabrıka ayarlarına gedırırsem 256 lık ozelıgı gıdermı cunku başıma geldı format atacagı dıye orgınal 2.03 os yukledım alet oldu 64 mb sadece aletı sıfırlamak ıcın hankı dosyalar lazım fazla bılgım yok daha oncegı klavyem pa1x dı saygılarım ıle barıs

Cevap: korg pa 800 fabrıka ayarlarına gedırme

Şimdi abicim aletine format atman iyi bi şey alet rahatlar yanlız format atmadan önce 256 Mb ram'in yedeklemesine yapman lazım MEDİA'ya girdiginde iki tane dosya var onları kendi flaşına kopyalaman lazım onlar giderse başın ağrır ve paran gider. Format atmak için gerekli dosyalarda Korg'un kendi sitesinde mevcut. Korgun sitesinden pa800 format dosyasını indiricen sonra userDK'yı 16 kullanıyosan userdk dosyasını indiricen ardından da os kaçı kullanmak istiyosan onu seçip indiricen format işlemin bitincede ram'in iki dosyasını yüklicen bu kadar saygılar.

Cevap: korg pa 800 fabrıka ayarlarına gedırme

o 256 mb dosyasının os unu kopyalayamassınız o orgun ıcınde ssd-u yada hd bolumunde sabt kalır format atsnda sılınmez. her formattan sora 256 os dosyasını yuklemen lazım yoksa 64 olarak gorur

Pa800 e os yükledim saundlar ve fabrika ritimleri yok yardimci olurmusunuz