• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa300 müzik kayıt

• Konbuyu başlatan desmon
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 2K

desmon

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
merhabalar...

Korg Pa300 ile kendi müziklerinizi altyapısıyla yapmak çok kolaymış, özellikle Orgu midi klavye olarak kullanma yerine Hazır ritimler üzerine parçanızı yazıp güzel altyapılar hazırlayıp Midi olarak kaydını yapabilirsiniz, hatalarınıza anında müdahale edip düzeltme bile yapılıyor...muhtemelen korgun diğer pa serileri üzerinde de yapılıyordur diye düşünüyorum ama bayağı profesyonelce kayıt yapma imkanı tanıyor kullanıcıya pa 300....ha unutmadan midi değilde mp3 olarak kaydetmek isterseniz basit bir mp3 programıyla ara kablo bağlayıp bilgisayara mp3 kaydı yapabilir üzerine vokal bile yapabilirsiniz....

Benim gibi korgla tanışanlar için faydalı olabilir diye düşündüm...

sağlıcakla kalın...

Cevap: Korg Pa300 müzik kayıt

Konuyla alakasız olucak ama pekı yurt dısından alınan Pa 300 lere tr ritim atılıyrmu ? :)

Cevap: Korg Pa300 müzik kayıt

Bldiğim kadarıyla atılıyor fakat nasıl oluyor bende araştırıyorum...pa300 ile pek paylaşım görmedim...Can Elektronik sitesinde tr os yazılımı var arzu edersen can elektroniğe bir soru ver yüklenirmi diye, olursa mutlaka yükleme yap....