• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa3x vs Korg pa3 x le

meyankolik

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA900
Merhaba arkadaşlar bu iki klavyeden birini almayı düşünüyorum. Her iki aletinde üstün yönleri bulunmakta 3 x aliyim diyorum tabiki daha iyi ribbon ve artıları mevcut . Ama eski teknoloji ve yavaş alet olması kafama takılıyor artık eskimeye başlıyor sanki. 3 x le 3 x i aratır mı? Çok temiz sıfır ayarında bir 3 x buldum 10 bin istediler 3 x le 7 Bin civarı hızlı alet. 3 x de sorun çıkartma ihtimali kafama takılıyor sizce Le modeli 3 x i aratır mı?. 3 x den le ye geçen varmı? Saundları çok farkediyor mu?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim saglıcakla.

Evet eski alet olduğu kesin... Yeni çağlarda o eski klavyeler çıkmıyor pa3x -le taş gibi alet.. o yüzden satmaya kaltınmı kazançlı oluyor . benım kendı düşüncem böyle.. pa3x ve pa3x le arasında sanırım bir fark yok.. Tuşe farkı var. saygılar..

Saund farkı çok fazla diyenler var iki klavyeyi de kullanan arkadaşlar bilirler.

3x le , pa900 ün 3x kasasındaki şeklidir. Normal 3x in sesi daha iyi olabilir bence de. Ben 2x ve pa900 kullandım, 2x in sesi daha güçlü ve kaliteli gelmişti. Ben olsam 3x alırdım. Korg ile daha bilgili arkadaşlar yazar belki..