• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg-pa500-tsm-pop

Cevap: Korg-pa500-tsm-pop

Gayet güzel olmuş , ses kaydını neyle yapıyorsun, kayıt güzel.

Değerlihocam orgun üzerinde kaydedıyorum sitemızın uyesı olan ugur abı ye mailile gönderıyorum sağolsun o cevırıyor mp3e

ali güzel çalmışsın... görüntülü performansların varmı ? bu sayede cihazlarıda görmüş oluruz..

5 6 ay onceki kayit suan g600 var sadece

Bilmiyorum şuana kadar yaptığım demolarımı o çevirmişti şuan g600var pa500 kullandığmda aynı seti kullandğmz için temiz oluyo kayıtlar

acemiye bak acemiye vallla bu islerle acemilik arasinda gayseriyle tokat kadar mesafe var valla dagitmisin emeine saglik

Abı bana göre usta sen fatıh58 mıstık abı salım batuh nejat levent ısmını saymadığm bırçok kısı ben daha yolun basında bıle değılım ıstanbulda 1fırındayım daha 39 fırın var burhan abi:):):)hehehe

heheh yok ali o senin galbiyin gozelligi babam usdalik kim biz kim estafurullah kendi capimizda bi bmw miz var onla tamircilik oynuyok heheh sagolasin guzel dusuncelerin icin ekmek demisken simdi sicak bir somun olsa kavalti yapsak simdi burda gidip baget alcan oda allah yoklugunu vermesinde somuna tobeki ne benzer nede somun tadi verir al gel bi somunda firindaysan kavalti yapak beraber hadi

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri