• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa600 iy ve kotu yanlari

umitpa1x

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900 yamaha s970
merhaba arkadaşlar 1hafta oldu aleti iyce inceledim en güzel yanı takii pa3x ee kadar setleri sorunsuz okuyor yanız 96 mg. duşurmek gerekıyor saund diğer korg serileri ile aynı ekran buyuk güzel bir hava katmiş mp3 calar tuşe güzel pict bend 10 numara rtm ses bankasi bi dunya hafif ufacık .

kotu tarafı ilk göze carpan kendi hoparloru iyi diyil yanıltıcı tuşeler plastık rtm secmek icin ekrana mecbur brakılmış sample tek ses siliniyor fakat cok uğraştiriyor bi menu ile kolaylaştırılabilrdi.. o.s de sıkıntılar var bide artık geleneksek korg saundu bayıyo adamı yamaha roland ketronun ses kalitesinden epey bir geride artık korgun bunu düzeltmesi gerek.. ama parasına gore alıncak en iyi klavye üstündeki seti pek bişiye benzemiyor yine piyasada donen setler daha güzel.... :)

ilhan demirel diye bir arkadaşla takas ettik sorunsuz bir aliş veriş oldu kendine ve bana referans olan keşanli mustafa abime teşekkur ederim...

Cevap: Korg pa600 iy ve kotu yanlari

hayırlı olsun abi eksik çok tabiki parasına göre.

nasıl ya ritim seçmek için swiç yokmu ekrandan mı seçiliyor

hayırlı uğurlu olsun,güzel günlerde kullanmanız dileği ile...

Bende Dün Aldım Pa 600 QT Gayet memnunum. Evt Kendi üzerindeki hoparloru iyi değil fakat tesisat ses çıkışı yüksek. Bence bu bir engel değil. Sonuçta tesisattaki performansı önemli :D

ama kocaman bir ekran var sıkıntı yok yanı

birşeye burada açıklık getirelim bazı arkadaşlar tek tek sample ses atılamıyor demişlerdi şimdi hoşumuza giden bir sesi atamıyacakmıyız birde ritim yazarken kit seçip kafamıza göre kit döşeme şansımız varmı üçüncü sorum ise ram olayı yükseltilebiliniyormu 128 taksak alet buna offfff yada ah ah dermi :)

slm..ben 1 aydır kullanıyorum sorun yok....ritim edit, ritim yazma, ese editleme yazma ve başka setten ses yükleme, ritim yükleme, her şey yapılıyor. ancak kmp record yapamadım... pa800 deki gibi değil...bilen varsa anlatırsa sevinirim...

aletteki sıkıntı volum potlarının olmaması. artı set yuklerken dikkat edin elektrik giderse yada yukleme bitmeden kapa aç olursa sorunlar çıkabilir.