• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa600qt Orjinal CE Seti Yükleme - Yardım?

emreacikgoz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa600qt
Arkadaşlar Korg Pa600qt org aldım, aldığım kişi orjinal Cüneyt Ertaç setini silmiş farklı bi set yüklemiş ben orjinaline tüm ritmleri ve soundları döndürmek istiyorum..

KorPa Sitesinden Pa600-KorgTR.SET isimli dosyayı indirdim.

Bunun kurulumunu nasıl yapacağım sitede bununla ilgili bir paylaşım yada video varmı acaba bulamadım..

Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum. Teşekkürler

Cevap: Korg Pa600qt Orjinal CE Seti Yükleme - Yardım?

linkteki Korg Pa600-Korg TR SET indir ykle format atmadıysan sıkıntı olmaz sonrasında guncellestirmeleri sırasıyla yukle linki indirince kuruum için ilgili yazı yazıyor yada youtubeye set yukleme arattır pa600 diye çıkar

teşekkürler kardeşim yaptım sağolasın. yalnız kafama takılan bi soru var. Bir set yüklemeden önce Sound edite girip media ya tıklıyorum hafızayı boşaltıyorum 96 mb oluyo. Styldeki rtimleride silmeme gerek var mı teker teker ?
Yoksa seti yükleyince otomatik hepsi siliniyormu ?

Baska set yuklersen eski seti siliyor.

Aynen tufan kardeşim açıklamış

Korg sitesinden indirdiğim bu set PA 600 QT de nerede ise büyük bir kısmı boş çalışmıyor.Neden hala yayınlarlar ki?Tam bir üç kağıt yani...