• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA80 acil yardım - flaskart sorunu

Zeynepisa

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar pa80 org aldım. aldığımda üzerinde güzel ritim ve sesler vardı flah kartta.

sonr haDrddisk i karıştırdım biraz, ritim tuşlarında empty yani boş olduğu için Disk - Save bölümünden !123.SET adında dosyaları yükledim. ama herşey çorba oldu, flash kartı takıyorum ama eski güzel ses ve ritimlerin yerine farklı ses ve ritimler var ve çok bozuk kötü.
flash karttaki sesleri nasıl tekrar okuturum

Cevap: Korg PA80 acil yardım - flaskart sorunu

eski setinizi bulup yüklerseniz düzelir.

Daha onceden harddiske yedek alinmid backup adinda klasor var, bu yedegi geri yuklersem duzelirmis. Harddisk teki backup dosyasini nasil yuklerim lutfen yardim edin

Eğer Hardisk bilgilerinizin yedeği sizde var ise önce org dan harddiskinize format atın sonra harddiskinizde 123!. 456! ve 789! 3 klasörün otomatikman oluştuğunu göreceksiniz işte bu klasörlerin birini vaya tamamını silersenir orgunuz Harddiski görmez bunları sakın silmeden bu harddiskinizi, PC ye bağlayınız Harddisk yedeklerinizi bahsettiğim 3 klasörün en alt bölümüne atınız ondan sonra orgunuza takıp güle güle kullanınız. Kolay gelsin Saygılarımla,

Cok tesekkurker hepinize oldu sagolun