• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa80 Batı Ritimleri Silme

• Konbuyu başlatan dnz26
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 5K

dnz26

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg Pa80
korg pa80de batı ritimlerini silip oraya normal ritim atılıyomuş bu konuda net bi bilgiye sahip olan varmı???

Cevap: Korg pa80 Batı Ritimleri Silme

disk menü sayfa 9 da fact.style protect on sen off yapacaksın ve normal rtim yukler gibi yuklüycek sin fakat bu sefer fabrik ritimlerinde yerini göreceksin örneğin bank 1,2,3,4,5,6,7,8,9, gibi istediğin yre ritimlerini at.

edirne bu arada normal ritim yuklemeyide aciklayabilir misin. ayrica bir sorumda var, kullandigim kart disinda baska bir kartın diyelimki bi ritmi hosuma gitti ve bunu benim pa80'e almak istiyorum. harddiski de var bunu nasil yapabiliriz zor mudur veya mumkunmudur acaba. tesekkurler simdiden

normal ritim yuklemek daha basit setini yada style dosyasını diskete atıp disk load deyip open le açıp yer seçip yukleyebilirsin.. diğer sorun ise farklı bi cardın ritimlerini kendi cardına okutmak için onun kitleride gerekli eee kitler olmayınca tabiki o ritimleri okutamazsın olmaz yani çart cuurt sesler gelir..ama kit dizilirse buda kolay bi mevzu değil o zaman okur.