• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korgpa80

klavyesever

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korgpa80
Sevgili üstadlarım nacizane bir fikrimi beyan etmek istiyorum eğer ki org çalmak istiyorsanız ve de 2000 lira civarında bir bütçeniz varsa bu bandda alınabilecek en iyi klavyenin ben pa80 olduğunu düşünüyorum ve de kendi kartınızı da yapabilirseniz bu orgtan çok güzel sonuçlar alabilirsiniz saygılar

Tabi ama dikkat edilmesi gerekenler var 20 yıllık bir klavye ve dışına - içine bakılması gerek.. saygılar..

Temizini bulmak zor. Benim nacizane tavsiyem ise aranjör/ritimli klavye alacaksanız 10 tane almayın 1 tane alın güzel alın. Şimdilik pa900 tavsiye ediyorum saygılarımla

-Talha

900 bütçesi uygun olan için yerinde bir karardır tabi üstübde höpörlörü de var ama 80 de parasına göre çok iyi alet 80 ile aynı paraya olan diğer cihazlardan daha üstün bence ama temiz bulmak zor gönderime yorum yapan tüm üstadlara teşekkür ederim

900 bütçesi uygun olan için yerinde bir karardır tabi üstübde höpörlörü de var ama 80 de parasına göre çok iyi alet 80 ile aynı paraya olan diğer cihazlardan daha üstün bence ama temiz bulmak zor gönderime yorum yapan tüm üstadlara teşekkür ederim
Pa80 Lezzetli güzel bir klavye benimde kullanmışlığım vardır ama eskidi artık parçada bulamayınca değiştirdim klavyeyi ama hiçbirinde pa80 gibi sound yok