• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kulaklık Önerisi Yardım Lütfen

cagdasdurmus

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
xd9 plus5
arkadaşlar evde org çalmak son zamanlarda biraz sıkıntı oluyor malum apartman... Orguma takabilecegim ve temiz ses alabilecegim bir kulaklık arıyorum.. Lakin fiyatıda makul olsun.. Elinde olan varsa yada tavsiyesi olan varsa yazarsanız sevinirim...

Cevap: Kulaklık Önerisi Yardım Lütfen

philipsin kulakliklari var genis yastikli rahat... ben onu kullaniyorum...saygiLar..

direk orgdan kullanacaksanız 5+1 anfili kulaklık modellerini tavsiye ederim....tüm tonları alabiyorsunuz...sony olabilir...google dan bir inceleyin....fiyatları 100tl civarı vatan bilgisayarda bulunuyor...2 el almanızı tavsiye etmiyorum kulaklıkta... sağlık sorunları yaşamamanız için sıfır almanızda fayda var....sevgiler...

- Numark HF-125 - Al Bana Dua Et.

Philips shp-2500 kullanıyorum gayet güzel 40-50 tl civarı..

75tl sehnnıser var düşünürseniz

satışta bir senheiser hd215 im var, düşünürseniz görüşelim...

Senheısser px 80 kullanıyorum. Kapalı kulaklıklar gibi terletmiyor, kaliteli ve hafif. Sesler doğal geliyor. Dışarı biraz ses veriyor. Basslar abartılı değil, doğal geliyor. Beni kapalı kulaklıklar rahatsız ettiği için almıştım, memnun kaldım.

arkadaşlar evde org çalmak son zamanlarda biraz sıkıntı oluyor malum apartman... Orguma takabilecegim ve temiz ses alabilecegim bir kulaklık arıyorum.. Lakin fiyatıda makul olsun.. Elinde olan varsa yada tavsiyesi olan varsa yazarsanız sevinirim...

Ben roland rha7 aldim cok iii