• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

LAL(yağmurlu bir hava bu geldi içimden)

Üstadım nefis bir çalışma emeklerinize sağlık..

Teşekkür butonum kayıp hakkınız bakidir...

piyanolar güzel olmuş..eline sağlık

eline sağlık hocam,bunu yeni gördüm.
biraz eleştirim var müsadenizle:)
yarısından sonra gönül yaylı arar hocam,gerisi bahane.fakat yağmurlu bir havada hücum kayıt mantığıyla yapılmış bu çalışma için benim bu demem "laf ola beri gele" gibi geldi şu anda bana lakin:D
piano çalımında biraz panik havası sezdim geçişlerde,nasıl diyeyim bitse de gitsek gibi...:)

selamlar

eline sağlık hocam,bunu yeni gördüm.
biraz eleştirim var müsadenizle:)
yarısından sonra gönül yaylı arar hocam,gerisi bahane.fakat yağmurlu bir havada hücum kayıt mantığıyla yapılmış bu çalışma için benim bu demem "laf ola beri gele" gibi geldi şu anda bana lakin:D
piano çalımında biraz panik havası sezdim geçişlerde,nasıl diyeyim bitse de gitsek gibi...:)

selamlar

tespitlerin doğru , zaten bende panik atak var:D
eleştirileri her zaman açığım sn chordsolo , birde sizin gibi değerli insandan gelirse daha da çok hoşuma gider , saygı ve sevgiyle

evet dün çok bereketli bir yağmur vardı izmir'de :) sizde düşen her yağmur tanesi gibi dolgun melodilerle, harika notalarla piyanonuzu konuşturmuşsunuz. değerli üstadım. çalışmalarınız harika. keyifle dinliyorum sizi. ellerinize sağlık. anlaşılan sizide dinlemek alışkanlık olacak.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 20 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 23.3%
  • Hayır

Oy: 3 10.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri