• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

md altyapı bölümü için

• Konbuyu başlatan Tilhan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

Tilhan

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
arkadaşlar çok sağolsun varolsun kardeşim admin timurun da katkılarıyla sizlere yaklaşık 3gb[cigabayt].64mb[megabayt] tutarında bir çok md altyapı yolladım.inşallah faydalı olmuşumdur.eklenti yükleme limitinide yine doldurdum.artık admin kardeşim timura bi daha rica da bulunacak yüzüm kalmadı.inanıyorumki timur kardeşim benim için gereğini fazlasıyla yaptı.sağolsun.varolsun.şimdiye kadar yolladığım md altyapıları iyi günlerde kullanın kardeşlerim.Yüce Allaha´emanet olun.saygılar sunarım hepinize.

Cevap: md altyapı bölümü için

Dediğimi yapıp da yükleseydiniz şimdiye kadar yüklediğinizin enaz 5 katını yükleyecek alana sahip olurdunuz. bence MP3 SİEM programı ile önce megabaytlerini düşürün sonra paylaşın unutmayın 5 MB bu Program ile 1 MB ye düşüyor Bilgilerinize,

anladım.verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. napalım olmuşla ölmüşe çare yok derler büyüklerimiz. keşke bu bilgileri çok daha önceleri verseymişsiniz neyse sağlık olsun.

arkadaşlar çok sağolsun varolsun kardeşim admin timurun da katkılarıyla sizlere yaklaşık 3gb[cigabayt].64mb[megabayt] tutarında bir çok md altyapı yolladım.inşallah faydalı olmuşumdur.eklenti yükleme limitinide yine doldurdum.artık admin kardeşim timura bi daha rica da bulunacak yüzüm kalmadı.inanıyorumki timur kardeşim benim için gereğini fazlasıyla yaptı.sağolsun.varolsun.şimdiye kadar yolladığım md altyapıları iyi günlerde kullanın kardeşlerim.Yüce Allaha´emanet olun.saygılar sunarım hepinize.

Paylaşmış olduğunuz birbirinden değerli tüm md ler için sonsuz şükran ve teşekkürlerimi sunarım. O yüce gönlünüze ve emeğinize sağlık. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Hakkınızı ve emeklerinizi helal edin lütfen. Saygı ve selamlar....