• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Medeli Dante Tr Ilk Ritim Denemem

sddkkonus

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha a2000
Medeli Dante Tr üzerinden ilk ritmimi yazdım. Yapıcı öneri eleştiri ve desteklerinizi bekliyorum. İlk denemem olduğu için mutlaka hatalarım vardır. 2 atak ve 2 ending hariç tüm alltyapılar dahil tek tek yazdım. Teşekkürler.

Ritim Facebook Medeli Dante Tr Kullanici paylasim sitesinde

Cevap: Medeli Dante Tr Ilk Ritim Denemem

Medeli Dante Tr üzerinden ilk ritmimi yazdım. Yapıcı öneri eleştiri ve desteklerinizi bekliyorum. İlk denemem olduğu için mutlaka hatalarım vardır. 2 atak ve 2 ending hariç tüm alltyapılar dahil tek tek yazdım. Teşekkürler.

Ritim Facebook Medeli Dante Tr Kullanici paylasim sitesinde

Perküsyonların (drum kanalına yazılmış) sesini biraz kısıp, bassline ve akumpanyaların sesini biraz daha açınca gayet güzel oluyor. Yani biraz balans istiyor ve B varyasyonunda akorlar yanlış basıyor. İlk deneme için çok başarılı buldum Devamını bekleriz.

Tesekkur ederi. Durum ve perkisyon kanalinin ayri kanallara yazilmasi gerektigini bilmiyodu, dinlerken farkedilmiyodu :) tesekkur ederim. Ona dikkat etmedim. Akorlari do karar basmistim ama onu tekrar incelemem lazim. Introyu uzun tutamiyorum, sanirim intronun mezurunu artirip tek tek yazmam gerekiyo. Yoksa Main A dan kopyalarsam 4 mezurda kaliyor. Bir de Main A B C D de perkusyon ses seviyeleri birbirinden bagimsiz degil sanki birisini hangi degere getirirsem hepsi ayni oluyor. Destegin icin tsk ederim.

Drum ve perc i ayrı ayrı yazmışsın zaten fakat perc'i drum kanalına, drum'ı perc kanalına yazmışsın ve yazılabilir sorun yok.

Akorlar By pass kalmis onlari chord yaptim tekrar face yukledim. Tekrar inceleyebilir misiniz ya da editleyip tekrar yuklermisiniz hatalarim varsa duzeltmek istiyorum Tsk ederim