• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

nedir bu pa 800 ün malzeme kalitesizliği

Cevap: nedir bu pa 800 ün malzeme kalitesizliği

senede 150,160 dügün yapiyorsan daha ne istiyorsun pa 800 sat yenisini al.

Cidden böyle konuları duydukça şaşırıyorum.. 2009 dan beri pa800 kullanıyorum.. tek sorunum tozlanmadan dolayı klavye tuşlarının temizlenme isteği ve bord üzerinde buton çıt çıtlarının değişme gereksinimi..

Emin olun sadece piyanistlik yapan arkadaşlarım senede 120 düğùn den aşşağı yapan yok ben 1buçuk yıl önce pa500 satmıştım haftada 2gün düğün ve extra olarak barlara çıkıyodu orgu sattığım arkadaş picbendi daha yeni bozulmuş işte bu durum normal ama bir ev kullanıcısının elinde org bozuluyosa kusura bakmayın ben olsam birdaha o alete yaklaşmam

nedir bu pa 800 karşıtlığı anlayamıyorum. pa 600 dediler çıktı dediler çıkacak dediler 800 ler şöyle düştü dediler aradan 2 ay geçti ne düşme nede bir şey 3600 e pa 800 aldım bugün bu cihazı bu fiyatın 50 tl aşağısına dahi satmam alalıda 5 ay oldu.

ben burda tartışma yaratmak istemem markayıda aleyhine birşey demek istemem sadece g600 vardı kaç yıllık org arada tuşu bozuluyordu pa 800 aralıkta aldım hoparlör bazen gidip geliyor intro 2 tuşu kör yani çok yükenmedim burada okumuştum fazla yüklenmeyin diye bende hoparlöre yüklenmedim

birazda şans faktörü var pek şanslı sayılmam

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri