• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Nedir Bu Suskunluk?

Goxel_22

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron sx3000
2 hafta oldu ketron formunda in,cin top oynuyor beyler.Ne kadar paylaşım olmasa bile,gelin muabbet edelim en azından.Sadece Ketroncularda değil diğer tüm piyanistler Ketron hakkındaki sorularını yöneltebilirler.

Ustat sen bildiklerini yaz gerisi gelir.demo video altini tanit eksik artiklarini yaz.

bir seyler yap.durgunluk gecer gider tesekkurler.

evet güzel bi düşünce

Ben de Genel Moderatörümüze katılıyorum. Ben mesela bir ara Roland Synt bölümüne kastım. Eskiye göre birazcık daha hareketlendi. Tavsiye ederim sen de Ketron'a kas biraz, hareketlenir mutlaka...

Diğer paylaşımcılarda artık yok çok ilginç ama devam edeceğiz yine

nolacakki sayın goxel site yenilendğinden beri hiç bişey yükleyesim gelmiyo siteye zamanında yüklediklerimiz noldu o kadar emek o kadar ses ritim gitti o kadar demo gitti...umarım birileri bişeyler anladı

nolacakki sayın goxel site yenilendğinden beri hiç bişey yükleyesim gelmiyo siteye zamanında yüklediklerimiz noldu o kadar emek o kadar ses ritim gitti o kadar demo gitti...umarım birileri bişeyler anladı

Bütün konularda bu sorun var. Eskisi gibi değil kimse

Sevgili Arkadaşım bizlerinde yüzelerce konumuz gitti tahmin edersiniz ki bu site üzerinde hepimizin olduğu gibi bizlerin daha çok emeği var bu yüzden artık laf söylemekten vazgeçin eğer siz de bu siteyi gerçekten seviyor ve tekrar ayağa kaldırmak isteseydiniz ketron bölümünüde diğer bölümleride hareketlendirebilirdiniz... lütfen artık başkalarından bişeyler beklemekten kurtulun ve sizlerde üreten olunn...
saygılarımla

Nuri abi çok doğru söylüyosunda biraz şevkimiz kaçtı ama bomba gibi döneriz :)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri