• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

omeXr 2011 GW8 set-3

keşanlı mustafa

Allah rahmet eylesin
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Genos
Zuhal müzik tarafından Ömer kardeşimize yazdırılan 14.04.2011 tarihli GW8 ritimlerini yayınlıyorum. Ritimleri kullanacak arkadaşların ömer kardeşimize içten bir teşekkür etmelerini rica ediyorum.

Ekli dosyalar

• SET3- OmeXr 14.04.2011 Ritim.rar
    31.6 KB · Görülen: 307
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: omeXr 2011 GW8 set-3

teşekkürler mustafa abi gw8 cilere hayırlı olsun

Ömer e teşekkürler. Size de musafa abi.

Emeğine sağlık ömerXr ritmler sayesinde cihazı daha bi sevmeye başladım...Ellerin dert görmesin...

Ömer kardeşimize sonsuz teşekkürlerimizi gönderiyoruz. Sevgiler.

Kasap ritmine bayıldım :D Emeği geçen herkese teşekkürler...

Roland GW-8 kullanıcıları için hayırlı olsun; bilgisayarıma indirdim dosyaları flaş belleğe attım, orguma takıp ritimleri deneyeem, eminim 1. ve 2. setlerdeki gibi güzel ritimler vardır. turkish 1-2 ve turkish orMix - türk müziği için en iyi davul tatkımlarına sahip hatta khaligi'den zil sesi bile alınabilir.zaten omeXr yazdığı bu son ritimlerde bunu göz önünde tutup kaliteli Türk müziğine uygun GW-8 ritimleri yazmış.

eyw abi ömere de teşekkürler.

ÖMER kardeşimize emekleri için kocaman büyük bi teşekkür.ayrıca ZUHAL müziğede gw 8 kullanıcılarını unutmadığı için vede hala ücretsiz ritim desteği için çook teşekkür.ve tabiki MUSTAFA abimizede sonsuz teşekkürler çok ama çooook ilgilendiği için.