• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700de size bir sorum olucak yardım

Betmen35

Altın
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
ben or700 kullanıyorum şimdi benim şöle bir sorunum var: ritimleri kaydederken registration'a kaydediyorum seslerde ritimlerle birlikte oraya kaydediliyor 1 e bastığım seslerinle birlikte kaydettiğim ritim geliyor ..yani anladığım kadarıyla flash belleğin hafızasına değilde kendi hafızasına kaydediyor. ben öle olsun istemiyorum flash belleğin hafızasına ritimlerimi üzerinde seslerle birlikte kaydetmek istiyorum bunu nasıl yapıcam ?
mesela örnek verirsem kendi flas belleğimde olan ritimlere ses ataması yaptığım zaman illa memory tuşuna basarken illa registrationa basmak gerekiyor işte buda registrationa kaydediyor ben halbuki böle olsun istemiyorum sesleri kendi ritmin üzerine yazılmasını istiyorum nasıl yapıcam birtürlü yapamadım yardım ederseniz sevinirim

Cevap: or700de size bir sorum olucak yardım

one touch settings bölümüne 4 adet ses atayabilirsin. bu şekilde ritmin üzerine save edersen ritmi çağırdığında bu 4 ses geçerli olur. preset üzerindeki ritimlerde ise ritmin adını değiştirip yeni bir ritim şeklinde kaydedebilirsin. iyi çalışmalar...

Cevap: or700de size bir sorum olucak yardım

one touch settings bölümüne 4 adet ses atayabilirsin. bu şekilde ritmin üzerine save edersen ritmi çağırdığında bu 4 ses geçerli olur. preset üzerindeki ritimlerde ise ritmin adını değiştirip yeni bir ritim şeklinde kaydedebilirsin. iyi çalışmalar...

ben genelde yeni keşfettiğim ritimleri flash bellekten çektiriyorum sonra hem onetouch settingse kaydediyom hemde registr memorye kaydediyorum yani ritimleri registry memorye kaydediyom ben genel olarak klasör şeklinde yapıp özelliklere göre ordan açıyom
bide bişi sorucam bu or700 v2 lerin kendi hafızası kaç mb ? yani buna nekadar ritim ses yükleyebiliriz tahminen kendi hafızasına ?