• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700tr v2 hakkında bir sorum olcak?

TOCCATO

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or700tr v1, yamaha tyros2
bu konuyu açmamın sebebi bilmemenden kaynaklanıyor arkadaşlar.kimse isyan etmesin bu konuda.şimdi bizler v1den v2ye dönüşüm yaptırdığımızda garanti olayı nasıl olacak.yani garanti kaldığı yerden devam edecekmi.yada v2 ye ayrı bi garanti mi oluyo.kul yapısı bu aletler sonuçta v2den kaynaklanana sistemsel bi sorun olursa ne yapmamız gerekcek.?

merhaba,

dönüşüm garanti şartlarını etkilemiyor.unutmayınki bu model yamaha europa ve türkiye distribütörü do-re izni ile gerçekleştirildi.ayrıca bu projeyi hayata geçiren kişi aynı zaman'da dtl elektronik ltd.şti kurucusu ve dtl, yamaha türkiye yetkili merkez servisi ve ayrıca sistemsel bir hata olsaydı bu şimdiye kadar kendini hisettirirdi.bir çok programcı ve profesyonel müzisyen tarafından çok yönlü test edildi.merak etmeyin.
ayrıca dediğiniz gibi ,kul yapısı her an her şeye bir şey olabileceği gibi bu alete de olabilir.
ama şuna inanın arkasında çok ciddi bir ekip var ve ben durmadan bu aletin üzerinde çalışmaya devam ediyorum.inşallah hiç kimse bir sorun ile karşılaşmaz.

can başar

merhaba,

dönüşüm garanti şartlarını etkilemiyor.unutmayınki bu model yamaha europa ve türkiye distribütörü do-re izni ile gerçekleştirildi.ayrıca bu projeyi hayata geçiren kişi aynı zaman'da dtl elektronik ltd.şti kurucusu ve dtl, yamaha türkiye yetkili merkez servisi ve ayrıca sistemsel bir hata olsaydı bu şimdiye kadar kendini hisettirirdi.bir çok programcı ve profesyonel müzisyen tarafından çok yönlü test edildi.merak etmeyin.
ayrıca dediğiniz gibi ,kul yapısı her an her şeye bir şey olabileceği gibi bu alete de olabilir.
ama şuna inanın arkasında çok ciddi bir ekip var ve ben durmadan bu aletin üzerinde çalışmaya devam ediyorum.inşallah hiç kimse bir sorun ile karşılaşmaz.

can başar

vermiş olduğunuz cevaptan dolayı teşekkürler can hocam.gerçektende çok tatmin edici bir cevaptı.bizde sizin gibi büyük bir ustadan bunnları bekleriz zaten.sağolun hocam.allahım sizi başımızdan eksik etmesin.yamaha sizin sayenizde var.çalışmalarınızda başarılar dilerim.