• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org Önerisi

RODRİGO

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
pa800 org mevcut fakat 2 orgu alacağız bütçem 3500 ile 4500 tl arası bu fiyatlara önerebileceğiniz org varmı pa600 pa900 roland ea7 veya yamaha

800 sat 1000 4x yada 700 al derim..

kullanıcılar haklı olarak bu platformda daha once hedeflerındekı cıhazları tecrube etmıs kısılerden fıkır alma gayesı ıle burada yardım ıstegınde bulunuyor ..Çoguzaman kafasındakı soru işaretlerı bu cıhazları tecrube etmıs kısılerın tavsıyesıyle belırlı bır sevıyede netlesıyor ..Ama azımsanmayacak derecede de aldıgı cevaplarla kafası karısanlar oluyor .buda gelen cevapların tezatlıgıyla alakalı ..su an henuz fazla cevap gelmemıs ..sızın alacagınız cıhazdan beklentınız fıat ve model dısında nedır * set bollugu? ..tuşenın konforu ?işletim sistemının durumu? sızın kullandıgınız ses sıstemı ? ve ne amaçla kullanacagınız( evde çalacagım yahut tesısatta ) tesısatta calacaksanız salondamı yoksa dısardamı? yada her ıkısıde ..bunun gıbı beklentılerınızı de belırtırsenız kullanıcılar cevap verırken bıraz daha dusunup daha detaylı sızlere yardımcı olabılırler ..kolay gelsın

Üstüne pa600 yada pa800 sat pa700 al ikiside mantıklı.

hocam biz yazları düğüne gidiyoruz abim ve ben ve abim düğün salonunda çalar ben ise saz çalan arkadaşımla sokak düğünlerine gidiyoruz 2. orgu alacağız peki pa700 önermenizdeki amaç nedir illaki yeni bir teknoloji fakat pa800 den + ları nedir olmadı 2 ay daha bekler bütçeyi yükseltip pa700 alabilirim bu arada pa4x çok pahalı daha ona zaman var belki o zamana 5x çıkar ama :)

Pa 80 .Tank gibi saglam alet