• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

orhan gencebay eseri zaman akip gider

• Konbuyu başlatan erko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K
çok güzel olmuş kardeş emeğine ellerine sağlık inş şu sistemi öğreneyim sesimede güveniyorum bu şarkıyı yorumlayacağım bu benim sesim müzik bilgim sıfır bilmiyorum bana wepcam kamerasımı lazım mikrofonu nasıl ayarlıyacağım onu bilmiyorum inş birileri öğretir ne yapmam gerektiyini

Cevap: orhan gencebay eseri zaman akip gider

çok güzel olmuş kardeş emeğine ellerine sağlık inş şu sistemi öğreneyim sesimede güveniyorum bu şarkıyı yorumlayacağım bu benim sesim müzik bilgim sıfır bilmiyorum bana wepcam kamerasımı lazım mikrofonu nasıl ayarlıyacağım onu bilmiyorum inş birileri öğretir ne yapmam gerektiyini

sana adobe audition programı hakkında bilgi verip öğretebilirim ve elinde program yoksa yardımcıda olabilirm ben bu program ile çok profesyonel kayıtlar yapıyorum eğer yeteneğin varsa beraber çalışmalar da yapabilirz sesini dinlemedim ama müzikle uğraşmak isteyene hertürlü yardımcı olurum ben kendi kayıtlarımı webcam mikrofonu ile yapıyorum bu arada alptekinkocar@hotmail.com ekleyin lütfen saygılar...

Cevap: orhan gencebay eseri zaman akip gider

buyrun buda benim sesimden AYRICA SAYIN HOCAM ALT YAPI HARİKA OLMUŞ ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK saygılar...