• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

oryantal sesler dinleyiniz

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
oryantal sesler dinleyiniz

korg pa serisi U86 Oryantal MBK Mix version.

Download Link

U42 harrem MBK mix

Download Link

U48 4-4 Dansoz harrem MBK mix

Download Link

orjinal cd olarak satiliyor bu cd lerden alip sesler ayarlanip yapiliyor

güzellik ve gizem bir dünya için kulaklarınızı açın.

Alkışlanan UK besteci ve multi-instrumentalist Dirk Campbell geniş etnik rüzgar koleksiyonunda, sen Bansuri (Hint flüt) ve Farsça Ney flüt Türk, Kaval (Southeast European flüt gibi pek çok nadir olan andıran sesler getiren), Afrikalı her enstrüman örnekleri var flüt, Suling Slendro ve Suling Pelog (Cava flüt), İrlandalı Penny Düdük, İrlandalı Düşük Düdük, Fujara (Slovakya Kontrbas Whistle), Japonca Shakuhachi, And Panpipes, Ermeni duduk, Hint Shenai, Mısır Zummara, Türk Zourna, Murad Bayraktar Bagpipes (ve Yunanca Bulgarca, üç tip), İrlandalı Uilleann borular (üç tip), İskoçya Highland borular, Ortaçağ Praetorius Bagpipes, Türk Tulum, Arap Mezoued, Girit Askomandura, Çek Dudy, Nafir (Fas trompet) ve Afrika Kudu Horn.

Flüt tatlı ve ürkütücü kadar narin, breathy ve karmaşık, güzellik, sükunet, derinlik ve doğal dünyanın gizemli evoking arasında değişir. Buna karşılık, var vahşi, garip ve etnik saz aletleri, tulum ve Afrika boynuz tınılar karıştırma. Dirk kullanıcısının kişisel örneklerinden And Panpipe oyuncu bir üst Shakuhachi master eklenmiştir.

Kütüphanenin gücünü eklemlerin yanı sıra düz notlar yatıyor. Orada yukarı ve aşağı, ve otantik kalıpları ve performansları zarafet notları çeşitli eğilir. Bu kolay bir çok gerçekçi teslim sağlamak için, gerçek bir oyuncu gibi sondaj kombine edilebilir. tuning çatışmalar önlemek için, bütün örneklerin formda sunulmaktadır; eğer isterseniz alternatif olarak, onların en saf haliyle, 'ham hangi yerli tuning, ölçekler ve aralıkları gösteren sağlanmıştır programları aletleri duymak. Ayrıca iyi yastıkları ve dokular için çalışmaya atmosferik programları vardır.

Dünya Winds bir film için, TV ve medya besteciler, World Music, Rock, Pop ve çağdaş klasik besteciler ve sanatçılar, yaratıcı keyboardists ve programcıların sahip olması gereken büyük bir enstrümental sesler için bir kulağa sahip herkes!

asagidaki linkten dinleyiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: oryantal sesler dinleyiniz

Etno Techno
groove yenilik bir şaheser. Bashiri Johnson (Whitney Houston, Miles Davis, Madonna, Saturday Night Live) hissediyorum ve bu tamamen özgün groove arşivine sonic keşif için yaptığı inanılmaz yetenek geçerlidir. Nadir aletleri, ritim ve doku duyulmamış! , Üretim karışık ve Eric Persing tarafından Ilio için harmanlanmıştır. Groove Control aktif ™!
Groove Control ™ ile CD-ROM Multi-Disc Set Veri CD içerir
Akai (Emu, Giga, Yazılım Sampler uyumlu), Kurzweil, Roland
Da olarak kullanılabilir S.A.G.E. Xpander!

Bashiri Johnson, Eric Persing tarafından Ilio için üretilen muazzam yeni örnek toplama.

Henüz icat değil oluk düşünün.

Davul düşünün, hiç duymadım.

bir evcilleşmemiş sonik yer düşünün.

Bashiri Johnson (Whitney Houston, Miles Davis, Madonna, Saturday Night Live, Celine Dion, Gloria Estefan, Peter Wolf), ile birlikte groove kütüphane yeni bir tür kadar hayal eden iki tanıdık ve gizemli, tehlikeli ve güzel geliyor. Ve çoğunlukla, bir oluk deneyim muhtemelen hayal hiç.

Sesleri, metalik, derin organik ve camsı vardır. Bazı radikal gebe, el-kaynaklı araçlar tarafından, daha geleneksel derisinden diğerleri oluşturuldu ve yapışır. Hepsi canlı, bazı bazı sıvılaştırılmış, dünyevi ve endüstriyel vuruş muazzam bir amalgam oluşturmak için korunmuş oynandı.

Bashiri onun aletleri içine aklı ve ruhu doğrudan döker. Onun doğruluğu ve hissediyorum uzun ünlü müzisyenler tarafından dünyada edilmiştir. Ve Eric Persing hayranı iseniz, size geniş, yuvarlak ve lezzetli tarafından hayal kırıklığına uğramayacaksınız onun karışımları hissediyorum ve Ethno Techno üzerinde remixleri.

Döngüler karışımlar, Unsurları ve Remixes, tüm Groove Control aktif ™ olarak sağlanmıştır. Multisample menüler de!

"Bashiri beni hayrete düşürmek için kesildiğinde asla, kendisinin her zaman müzikal. Bir ihtiyaç duymak ve müzik düşünüyorsanız, o ilham verici olduğunu. Hissediyorum, uzay, dünya sesler, gerçekten yetenekli bir adam gelir."
- Phil Ramone, efsanevi prodüktör

"Bash insandır. Ben çok olanlar adam kendini erişimi yok için Ethno Techno öneririz." -David Morales, Grammy / remixer / DJ sanatçı aday gösterdi.

Ile Groove Control ™ kolay, tempo değiştirmek için hissediyorum, mix ve Bashiri's oluk bile vibe's. All you need sampler, sequencer ve hayal gücünüz. Birleştirmek onlar gibi diğer Groove Control aktif kütüphaneler, gelen yivlerle Skippy's Big Bad BeatsVeya Spectrasonics ' Retro Funk ve Sıvı GC Grooves. Herhangi bir tempo, her zaman, Groove Control cebinizde oluk koyar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

korg pa serisi U86 Oryantal MBK Mix version.

Download Link

U42 harrem MBK mix

Download Link

U48 4-4 Dansoz harrem MBK mix

Download Link