• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 1x pad swıtch yardım

yakupatık

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 1x pro
selam ustadlar korga yenı gectım koprg pa 1x pro kullanıyorum tam kullanımını bılmıyorum sorunum baslıktakı gıbı pad ve pad swıtch lerı ayarlıyorum ama bunu kalıcı hafızaya alamıyorum yanı orgu acıp kapatınca eskı ayarlara donuyor kullanma kılavuzundanda yaptım olmadı. örn.1 yaaahhhh 2.zılgıt vs. drumkıt mute ayarlaıyorum ust tık den global styl perf.user. hepsıne kayıt ettım denedım ama olmuyor kılıdıde acık ve kapalı yaptım bu ıslemlerı olmadı nered hata yaptıgımıda cozemedım siz usdatlardan yardım beklıyorum bu konuda ılgılenen tum form arkadaslara coook tesekkur ederım saygılarımla....

Cevap: pa 1x pad swıtch yardım

turkıyenın en cok uyesı olan muzık paylasım sıtesınde ve nevalesı en bol olan klavye bolumunde bu konuya acıklık getırcek bır vatandas yokmu arkadaslar cok seymı ıstedım acaba ?:rolleyes: 5 dakıkanızı alır bunu pa 80 bolumunde anlatmıslar ama proda farklı lutfen arkadaslar rıcaaaaa.....

yakup bende pa800 e geçtim bende arıyordum ama buldum anlatayım önce pad kilidini kaldır sonra seç seçeceğin padları volum ve ekoları ayarla sonra write performance de sesi kaydet sonra kilitle tekrar kaydet sesi tamamdır :D bu kadar basitti

kardesim ellerıne saglık cok yardımcı oldun yaptım dedıklerını ve tam ıstedıgım gıbı oldu cok tesekkur ederım saygılarımla.....

ne demek varsa takıldığın sorun sor ban a