• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 3x os res hatası acil yardım .......

djredbulresul

Paylaşımcı Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 3X
Os res hatası alıyorum her set yapmaya kalktığımda nedeni nedir acaba orgu kapatıp açtığımda fotoda görüldüğü gibi hata veriyo acaba os dosyalarında mı bi hata varr

Ekli dosyalar

• ress.jpg
    ress.jpg
    194.3 KB · Görülen: 588
Cevap: pa 3x os res hatası acil yardım .......

Anladım kadarı ile PCM dosyası eksik oldğunu söylüyor

Factory pcm data not found. You must reinstall the "PA3X_RES.pkg" package (OS Ressources). "Fabrika pcm verileri bulunamadı. Sen "PA3X_RES.pkg" paket (OS Kaynakları) yeniden yüklemeniz gerekir." Şeklinde.. OS ve Res dosyalarını korg sitesinden yeniden indirip yüklemenizde fayda var...

Factory pcm data not found. You must reinstall the "PA3X_RES.pkg" package (OS Ressources). "Fabrika pcm verileri bulunamadı. Sen "PA3X_RES.pkg" paket (OS Kaynakları) yeniden yüklemeniz gerekir." Şeklinde.. OS ve Res dosyalarını korg sitesinden yeniden indirip yüklemenizde fayda var...
Hocam bende de ayni hatayı verdi usbye yükledim dosyaları ama olmuyor usb boş gösteriyor ne yapmam gerekli

Sıkıştırılmış rar veya zip dosyalarından çıkartmanız gerekiyor. Ayrıca her hangi bir klasör içerisinde bulunmaması gerekiyor. Aşağıdaki linklerdeki şekliyle usb ye atarak yüklemeniz gerekiyor...

Son düzenleme: