• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 500 tr hafıza kartını görmüyor...acil yardım

musti37

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar yeni pa 500 tr aldım hangi hafıza kartını denedimse ork görmüyo sorun ne olabilir acaba. usb bağlantısından da denedim olmuyo. üstündeki seti yedeklemek istiyorum.

Cevap: Pa 500 tr hafıza kartını görmüyor...acil yardım

.
Ne çabuk Yamaha Psr 9000 i sattın, Ne çabuk Korg Pa500 Tr aldın, Ne çabuk kartı görmez hale getirdin :)
Neyse bunlar işin esprisi. Satışınızda, Aldınğınız klavyede hayırlı olsun.
Sd kart taktığın zaman ekranda herhani bir yazı çıkmıyor mu

arkadaşım şu anda piyasadaki yeni kartlar sdhc özellikli bu tip kartları cihaz okumuyor üzerinde sadece sd yazan eski tip kart bulursan onu okutabirsin eski kartların da piyasada sadece 2gb si bulunuyor

ilginize çok teşekkür ederim arkadaşlar. eski tip hafıza kartı bulup bi deniyeyim bakalım.

abi bitane sd kart ve adaptör al 1 lira fln sd kartı adaptöre tak daha sonra orga tak görmesse bikaç defa çıkar tak sonra orgu kapat aç tamamdır kolay gelsin

kardeşim sd kart al adaptörüyle birlikte tak dene yine görmezse 1-2 kere tak çıkar bendede oluyor bazen sorun çözülür kardeşim ...

ilgi ve alakanızdan dolayı hepinize çooook teşekkür ederim. eski tip hafıza kartı buldum 2 cb ve sorun çözüldü. herkese hayırlı günler.