• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 600 EqO SET

aremis86

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa 600QT
Arkadaşlar Seslerin ve Ritimlerin Tek tek Sound Ayarlarını yaptım. Setin Boyu 103 MB PCM boyutu 94MB dir.

Set Klasorunun içinden GLOBAL Klasorunu silmeden yükleyiniz aksi taktirde Efect ve eqo ayarları gelmez. STS lerin hepsinin eqo ayarlarına bakamadım Fakat Performans seslerin hepsinin eqo ayarları yapılmış yeni sesler Performansa Eklenmiştir. Ayrıca Seti deneyen arkadaşlar eksiklikleri belirtirse güncelleyip tekrar yeni set yayınlaya bilirim. Özellikle setten bişi silmeden toplu yükleyiniz.

Güle Güle Kullanın. Teşekkürü çok görmeyin. Rar şifresi yoktur.

Cevap: Pa 600 EqO SET

emeğine sağlık arkadaşım.fakat roman oryantal zeybek yani kısacası düğün için ritimleri çok zayıf.eğer eksikleri tamamlayabilirseniz daha iyi olur.tşk

Set için teşekkürler...Acaba Pa 600 Full Pro Set ile bu set arasında ne fark var..Sanırım iki set te sizin....

Üstadım benim şu ana kadar gördüğüm 2. set senin bu paylaştığın setti. Bana göre tek eksiği meyanlı seslerin olmaması ve pad lerdeki ( hazırmıyız, yapıştır, kanun cırr, zılgıt v.s gibi ) pad lerin olmaması. ayrıca introlu özel ritimlerin introları da yok. Ben ritim yazabiliyor yada değiştirebiliyor olsaydım bunlara da dikkat ederdim, yalnız başaramıyorum. Senden ricam bunları da eklersen süper bir set olacak buna inanıyorum... Teşekkürler Saygılar...

teşekürrrrrrrrr