• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 80 orgumun Dogdu d5 plus karti var

Gazisen

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg pa 80
Yeni pa 80 aldim org isinde yeniyim doğdu d5 pulus 16 mb yazan bir kart var uzerinde icinde setler var calisiyordu sonra yanlis birsey yaptim galiba setler gorunuyor ama acmiyor hata veriyor ne yapmam gerek dogdu 5 plus icin hangi seti yukleyebilirim guzel bir setiniz varmi

Cevap: Pa 80 orgumun Dogdu d5 plus karti var

DOĞDU D5 benim ilk kullandığım Karttır. Seti de özeldir lakin ben hiç sevmedim onu hemen silip Türker Multy Kart yaptım ve enaz 3 sene kullandım.

Siz seti mi sildiniz kartı mı? onu netleştirelim size her konuda yardımcı oluruz. İstanbul da iseniz kart ve orgunuz ile bana gelin bedava istediğiniz kartı ve seti size yükleyip hediye etmiş olayım :)

Uzaklarda iseniz ağır aksak da olsa bu işi size yaptıracağız. Orgunuz hayırlı ve uğurlu olsun bol kazançlar diliyorum. Saygılarımla,

Abim ben mersindeyim kart icinde setler duruyor karti takinca kartin icindeki listede cikiyor ama ustune gelince calmasi gerek yabanci bir yazi cikiyor acilmiyor galiba hata veriyor

Bir sarki calarken varlisormu deniyordu swsleri kaydediyoruz 4 tonda caliyoruz onu tek tek degistiriyordum org dondu oyle kaldi ben kapattim actim orgu once yarisi hata versi acmadi sonra kartaki butun parcalar hata veriyor acmiyor kartimi sildim bilmiyorum parcalar duruyor sadece hata veriyor acmiyor abim

Tesekkurler hobi icin aldim daha cok amatorum maksat sitres atmak abim ama once orgu tanimaya calisiyorum

Kartımı sildim demişsiniz, kartı silerken, yüklerken, kartta bir değişiklik yaparken eğer sonuna kadar beklemez de orgu POVWER den kapatırsanız veya Elektrik kesilir ise o anda kartınız bozulur ve kullanılamaz hale gelir. Muhtemelen sizde böyle yaptınız.

Kartınıza Format atınız eğer format yer de 14.20 gibi bir değer çıkarsa kartınız sağlamdır veya Format anında CRD gözüküyor ise kartınız sağlamdır. Öbür türlü kartınız bozuk demektir. Kartınıza da format atarsanız silinir tekrar bişeyler yüklemek durumunda kalırsınız buda bayağı zahmetli iştir. Razıyım derseniz ben buradayım her türlü desteği sağlarım. Kolay gelsin Saygılarımla,

Teşekkürler abim aksam formatlarim yuklerken size danisirim yarsimlarinizdan dolayi cok tesekkur ederim