• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 800 ses sorunu

Enst.
pa80-pa800
öncelikle konu yeri burasımı bılmıyorum pc ile cok aram yok s.a abilerim ve kardeşlerim bu sitenin çok faydasını gördüm gerek set paylaşımını gerek eski orgum pa 80 de bazı arızalarda teknik destek olsun çok yardımlarınızı gördüm şimdi yine bi sıkıntım daha var yine yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi biliyorum allah sizin gibi insanları başımızdan eksik etmesin allah razı olsun hepinizden sorunum su yeni bi pa 800 aldım 64 mb diceksinizki 64 mb alınırmı cihaz cok temizdi istanbulda nereye gitsem bunun gibi temiz cihaz bulamadım müzikciler çarsısına gırdım herkes orga bısıler yapıyor onlardan sogudum orgu arkadasımdan aldım 3 bin liraya cihaz sağlamdı on numara calısıyordu orga bi abimden aldıgım seti yukledım boyutu 60 mb idi yuklemeden once ram ı sıldım tabiiki sonra 2 3 gun sonra rıtımlerın bazı kıtleri eksik oldugunu gordum yıne o setın 78 mb olanından drum kit ve ritim aldım yaklasık 6 7 tane aldım sonra ritimleri editledim o zamana kadar hic bir sorun yoktu o gün editledikten sonra 1 saat kadar caldım sonra orgu kapattım yattım ertesi gün orgu açtım sesler ritimler bozuk çalıyordu seti sildim tekrar 60 mb olanı yukledım yıne aynı format attım yıne aynı nand format attım yıne aynı ram dır dedim değistirdim yine aynı sonra mediadan baktım setı yukledıgımde pcm dosyası yuklenmemıs
ram boyutuna baktım set yuklu ıken bıle 0 yazıyor resmnini cektım video cektım sesi ve ramın videosunu cektım linki atıyorum aşagıya sorunu nedir yardımcı olabılıcek varmı fabrıka dosyaları dahi bozuk çalıyor yardımlarınızı bekliyorum şimdiden allah razı olsun
resim linki : ( set yüklü iken )
video linki : ( tuslara basmadım çünkü cok kötü cıkıyor daha çok bozulur dıye korkuyorum )

Cevap: pa 800 ses sorunu

ha bu arada bi ara cihazı kapattım bi düzeldi sonra başka bi ritim açtım 2 dk sonra yıne aynısını yaptı şimdi hala dewam ediyor

Seti değiştirdinmi? ondanda yapabilir. set degilse Korg tamir yolu göründü..

sette değiştirdim suan pcm dosyaları yuklemıyor kafayı yerdı ıyıce bord dan yaparmı acaba

16 dk yüklümü aletde belki det 16dk ile calisiyordur 16kit sayfasi os lazim sana 16dk os dosyasi ve yükleyecegin setlerin boyutlarına bak oyle yükle

16 dk yüklümü aletde belki det 16dk ile calisiyordur 16kit sayfasi os lazim sana 16dk os dosyasi ve yükleyecegin setlerin boyutlarına bak oyle yükle

bu sorunun 16 dk ile ilgisi olabilirmi bilmiorum set calısıyordu baska setten drum kıt aldıktan sonra kafayı yedı 60 mb ıdı setın boyutu muhtemelen kitlerden sonra boyut yukseldı bır yerlere bısıler yaptı dıye dusunuyorum ram yanması sanmam degıstırdım eskısınıde yenısınıde gormuyor oalet pcm lerde yuklenmıyor set yuklenırken 16 dk ıle ılgısı yoksa goturucem servise

aletı yaptırdım bord da sıkıntı varmıs yaptırdım 256 da ram taktırdım canavar gbı oldu masallah :D saolın yardımlarınız ıcın

Nerde yaptırdınız?DTL demi.Bende pa800 kullanıyorumda.Benimde başıma aynı sorun veya başka bir sııkıntı olursa oraya yaptırayım.

yok tanıdıgım bırı galata müzik çarsısı metin muzik parça değişimi olmadı bende 50 tl verdım cpu bordu sildi süpürdü taktı düzeldi sımdılık bısı yok allaha sukur 256 ram taktırdım dtl fiyatına saolsun metin abi alet canavar gıbı insallah senınde sorunun düzelir bozuk olunca harbi ınsanın canı sıkılıyor inşallah ucuz bişi olur

Selamunaleykum.kardesler ayni sorun bendede oldu