• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 900 açılış

• Konbuyu başlatan nota65
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 3K

nota65

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
evet
slm arkadaşlar pa900 kaç dk açılıyor bende ki klavye 3dk 20 sn gibi bir zamöanda açılyor sizlerdeki kalvyelerde bu sorun varmı

Cevap: pa 900 açılış

sanırım setiniz ful ondan geç açılıyodur.. 140.mb 2. dakika civarı..bu 192 olacak olaursa aynı yere gelşir aşagı yukarı..

sanırım setiniz ful ondan geç açılıyodur.. 140.mb 2. dakika civarı..bu 192 olacak olaursa aynı yere gelşir aşagı yukarı..
sound basıyom recor deyip sampleleri siliyorum sampling infodan bakıyorum
ram bank 6.11 m:s
bytes 33.99 mb
largest block:33.21mb
şimdi bunun ne kdarı dolu sadece 6 mb boş yer var sizce ben pek anlmadım hocam
yada nasıl yer açarım geç açılması biraz sıkıntı yapıyor düğünde veya proğramda enerji kesiliyor bazen açılması sıkıntı oluyor CVP İÇİN TŞKLER

Ne yani şimdi pa900 de koma kayması mı var?!

r ince hocam benim alete herhangi bir sıkıntı yok sizin bahsetiğniz gibi kayma falan yok mp3 kayıtlarda süper
benim sorunum alet biraz geç açılıyor 3 dk gibi pa600 de 1dk46 saniyegibi birzamanda açılıyordu 900 de ise 3 dk gibi gibi bir süre üzerindeki set ise 800 den 64 mb lık bir setin ve 900 ün kendi seti karışık remde 6mb gibi yer boş galiba yoksa benmi yalnış biliyorum yazdığım gibi sample infoda bakıyorum ram bankda 6.11görünüyor aletteki seti sildiğim zaman boş iken alet 1dk40sn gibi birzamanda açılıyor yani çok hızlı açılıyor şunu söyleyeyyim durum kitleri ram dan nasıl silebiliriz CVP İÇİN HERKESE TŞKLER

r ince hocam benim alete herhangi bir sıkıntı yok sizin bahsetiğniz gibi kayma falan yok mp3 kayıtlarda süper
benim sorunum alet biraz geç açılıyor 3 dk gibi pa600 de 1dk46 saniyegibi birzamanda açılıyordu 900 de ise 3 dk gibi gibi bir süre üzerindeki set ise 800 den 64 mb lık bir setin ve 900 ün kendi seti karışık remde 6mb gibi yer boş galiba yoksa benmi yalnış biliyorum yazdığım gibi sample infoda bakıyorum ram bankda 6.11görünüyor aletteki seti sildiğim zaman boş iken alet 1dk40sn gibi birzamanda açılıyor yani çok hızlı açılıyor şunu söyleyeyyim durum kitleri ram dan nasıl silebiliriz cvp için herkese tşkler

pa 900 ün açılış süresi budur hocam uzun süren kısım ramdeki kısım değil roma yüklenen resorces lardır bunlar toplam 500 mb civarı yükleme yapıyor her açılışta ram en fazla 1 dkk sürüyor yüklemesi beklediğin kısım roma yüklenen fabrika soundlar samplelardır.

eğer yanlış bir işlem yapıyorsam yönlendirirseniz memnun kalırım
videoyu ekledim

hocam global olarak neyi yüklediniz bilmiyorum gördüğüm kadarıyla siz sub scaleden komayı verdiniz ama siz cevo seti kulanıyorsanız golbalini yükleyin intro tuşlarının üzerinde assıgın swch 3 tuşuna basılı tuthangi tuşa komayı öyle ve

bu linkten Pa900-KorgTR11 Version 05 i indir zipten çıkar içindeki global i setin içini aç golabilini al alete yükle daha sonra assıgın sıwıcht 3 e basılı tut komayı vercegin tuşlara aynı anda bas bırakişlem ttdır komayı kaldırmak istersen 3 nolu tuşa bas koma gitmiştir istersen dediğim gibi yap ve sub scaleden takip et bu işlemi yaparkane ana ekran sub scale ekranında olsun

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri