• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 900 yardım...

• Konbuyu başlatan efes
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

efes

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa900
arkadaşlar set yüklerken pcm ve style klasörleri yüklerken bu hatayı veriyor, yükledikten sonra açılışta da aynı yazı çıkıyor ama set sorunsuz çalışıyor. bu uyarı ne anlama geliyor bilen arkadaşlar varsa şimdiden teşekkürler...

Ekli dosyalar

• DSC00138.jpg
    DSC00138.jpg
    193 KB · Görülen: 253
Cevap: pa 900 yardım...

Kopya korumalı kaynak bulundu diye seni uyarıyor. Korg ile bağlantıya geçip anahtar almanı söylüyr.

bu set pa 800 de oluşturulmuş ve pa 600 e yüklenmiş sorun çıkarmadan kullanılan bir set, ama 900 de bu uyarıyı verdi. bunun cihaza bir zararı olurmu ?

bu set pa 800 de oluşturulmuş ve pa 600 e yüklenmiş sorun çıkarmadan kullanılan bir set, ama 900 de bu uyarıyı verdi. bunun cihaza bir zararı olurmu ?

Hocam bazı samplelerden kaynaklanıyor. Kilitli usb lerdeki koruma ve daha sonra kırılan usb lerin samplelerinden dolayida yapiyor.

Hocam bazı samplelerden kaynaklanıyor. Kilitli usb lerdeki koruma ve daha sonra kırılan usb lerin samplelerinden dolayida yapiyor.

bende öyle tahmin ettim, beni daha çok şaşırtan 600 de bu uyarıyı vermemiş olması, peki bu durum cihaza zarar verirmi yada alet olmadık bir zamanda gümlermi acaba ! korg a yabancı biri olarak öğrenmem gereken çok şey var :(

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri