• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa2X Song midi mp3 cal

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Pa2X Song midi mp3 cal

Q) Pa2X günü, Ben düzenli i30 üzerinde görebiliyordu bir Standart MIDI Dosya ve şarkı sözleri göremiyorum. Niçin?

A) Bazı Standart MIDI dosyalarını iki farklı biçimlerde şarkı sözleri içerir. Pa2X bir kerede sadece bir sorun (çift ekran) nedeniyle tek bir biçimde okur bazı Standart MIDI Dosya ile karşılaştı.

Q) Ben Lyrics, bir MP3 dosyası oynamaya göremiyorum. Niçin?

A) Burada dikkate alınması gereken bir şey vardır.
- Öncelikle, eğer kontrol MP3 gerçekten Lyrics içerir. Tüm MP3 dosyalarını yapmak bile bir şarkıcı şarkı kelime duyabilir Lyrics verileri içerir.
Eğer MP3 Lyrics içeren - bir biçimi Korg Pa için aklınızda bilinmeyen bu şarkı sözleri 'biçimleri ile' birkaç MP3 ve MP3 olarak birinin Pa uyumlu olmayabilir vardır olabilir
Eğer MP3 dosyasını hiçbir Lyrics, ya da dahil olan Lyrics - The Korg Pa uyumlu değildir, hala MP3 dosyaları eklemek için harici bir uygulamayı kullanabilirsiniz. Bazı örnekler özgür WinAmp Plug-in "" veya tek başına shareware uygulama "Lyrioke Maker" (her ikisi de PC için) lyr3edit vardır. Not: Bu yazılım desteklenmiyor veya Korg tarafından onaylanmıştır.

Q) Nasıl bir metronom ses standart farklı kullanabilirim?

A) Yeni metronom ses için bir parça adamak gerekir.

Song Play modunda iken, içinde MENU ve Takip Denetimleri gidin> Mode sayfası basın.
, Metronom ses adanmış olması için bir parça seçin ve Drum olan Tip ayarlayın.
Not: Bu ayar, farklı bir Song seçmek sıfırlanır. Eğer kalıcı, Sequencer modunda Song düzenleme yapmak ister.
Basın EXIT Song Play modunun ana sayfasına dönmek için.
Seçilen izlemek için Ses atayın metronom ses olarak kullanılacak.
Not: Bu ayar, farklı bir Song seçmek sıfırlanır. Eğer kalıcı, Sequencer modunda Song düzenleme yapmak ister.
Eğer ayrı bir çıkışı, basın GLOBAL den çıkıp Metronom sesi istediğiniz Küresel moduna gitmek için. Ses Çıkışlar gidin> player1 sayfa ve parça Metronom adanmış için ayrı bir çıkış seçin. Bu ayarı korumak için, sayfa menüden yaz Global-Küresel Kur seçin gibi.

Q) Ben Pa2X hangi I 16 parça fazla kullanılan bir şarkı harici sequencer yapılan ihracat istiyoruz. Mümkün mü?

A) You can, Pa2X hem oyuncular birbirine bağlayarak. Bu durumda, bir 32-parça şarkı olabilir.

Ancak, unutulmamalıdır ki, zaman harici sequencer gelen midifile ihracat unutmayın, iki ayrı 16 olarak vermeniz gerekir-track midifiles, her biri farklı parçalar içeren.

Bu standart MIDI's sınırlamak için 16 MIDI kanal kaynaklanır. Bir bilgisayardan Pa2X bir şarkı ihracat (veya başka bir müzik aleti) size SMF (Standart MIDI File), bundan dolayı bir 16-parça şarkı biçimine dönüştürmek gerekir. Yani, 16 parça / kanal fazla herhangi bir şarkı kullanarak split gerekir.

Eğer önceden olabilir de-dış sequencer üzerinde sadece 16 parça üzerinde şarkı karışımı kontrol edebilirsiniz. Bazen, daha o 16 parça kullanılır, ama sadece 16 MIDI kanallarını etkin kullanılmaktadır. Örneğin, farklı dize parçalar (keman, bas), fakat ayrı parçalar kullanmış olabilirsiniz dize tüm bölümler için aynı MIDI kanalı kullanılmıştır. Bu durumda, sadece tek bir MIDI kanalı zaman ihracat için şarkı hazırlayan iki parça karıştırabilir.

Her iki midifiles Oyuncular için, Shift tuşuna bastım ve basın Çal düğmeleri bir tutmak aynı anda her iki oyuncu başlatmak için yüklenir.

Play

Direk Klip Izle No Youtube

Moderatör tarafında düzenlendi: