• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA500 TR.. Aynalı Kemer ve Gibi Gibi.. Demo

ugurtheorca

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pA500TR
Selam Arkadaşlar..

Hafta sonu bu iki şarkıyı kayıt ettim.. Hatalar affola.. Barış Manço'yu rahmetle anmaya devam ediyorum..

Ekli dosyalar

• aynalı kemer.mp3
    4 MB · Görülen: 323
  • Gibi gibi.mp3
    5.1 MB · Görülen: 304
Cevap: PA500 TR.. Aynalı Kemer ve Gibi Gibi.. Demo

ellerine sağlık hocam... ben de okuldayken korg i5s ile "ben bilirim" in midisini yapmıştım kendimce. ama mp3 e çevirme imkanım olmamıştı. pa1x ile kaydedeyim dedim ancak pa1x in ses kartı ile i5s nin ses kartı farklı olduğundan pc gibi aynı enstrumanları okuyordu, bende vazgeçtim kaydetmekten...

Sağol üstadım.. sizin için yapayım isterseniz ben bilirim şarkısına demo? :) Gerçi sizin gibi çalamıyorum ama :)

Eline sağlık uğur hocam gayet güzel olmuş ikiside.

Teşekkür ederim, bu aralar vaktim olmuyor org ve bilgisayarın başına oturmaya, cep veya tabletten girip takip edebiliyorum. "Ben bilirim" i de yaparsanız zevkle dinlerim.

Çok teşekkürler Tufan kardeşim..

Barış Manço demosu duymak çok hoşuma gitti. Çok güzel bir demo olmuş ayrıca. Tebrik ederim hocam.

Saygılar.

Teşekkür ederim, bu aralar vaktim olmuyor org ve bilgisayarın başına oturmaya, cep veya tabletten girip takip edebiliyorum. "Ben bilirim" i de yaparsanız zevkle dinlerim.

Tamam üstadım ilk fırsatta bu şarkının da demosunu yapacağım sizin için.. :)

Her iki demo gayet başarılı. Korg pa500 tr hakkında da fikir sahibi olma açısından yararlı buluyorum. Daha önceki demolarınız da güzeldi. Paylaşım için teşekkürler.