• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA600-KorgTR.SET İNDİR!

Seti yükledim.Bir çok boş yer var ve ritim altlarına seslerin işlenmemiş olduğunuda gördüm.Alakasız sesler alakasız yerlerde de gördüm.Oysa madem PA 600QT kullanıcılarına hediye edilmiş bu set daha düzgün neden yapılmadı da hala onun bunun setleri ile yaz boz oynuyoruz.Çok sıradan bir çalışma olmuş.

KORG PA 600 QT için hazırlanmış;Pa600-KORGTR.SET dosyasının yükleme talimatları;

1- Sitemizden indirmiş olduğunuz Pa600-KorgTR.SET.rar adlı dosyayı zipten çıkartınız ve herhangi bir usb stick e kopyalayınız.

2- Cihazınızı satın aldığınız bayii nin size vermiş olduğu üzerinde ; KORG10 yazan micro SD kartı cihazınızın arka yuzunde ki (sol tarafta ve vidalı kapağı açarak) pilin alt kısmında ki yuvaya KORG 10 yazılı yüzü üste gelecek sekilde yerleştiriniz.

3- Pa600-KorgTR.SET dosyasının içinde bulunduğu usb sticki arka yuzde ki yerine yerleştiriniz.

4- Media butonu ile sol atta ki DISK yazısını USB ye ceviriniz.

5- Şimdi usb stick içeriiğinde ki Pa600-KorgTR.SET 'i seçiniz ve ekranın sağ alt kısımında ki Load yazısı ile datayı yükleyiniz.

6-Son olarak Load sayfasında iken Pa600-KorgTR.SET i open ile açıyoruz.PAD dosyasını da open ile açtıktan sonra

Local01.PAD,
Local02.PAD,
......
.....
Local08.PAD

İsimli pad dosyalarını yüklemeyi unutmayınız.

Bütün bu işlemlerden sonra Cihazınızı tekrar kapatıp açtığınızda set kullanımınıza hazırdır.

Vee bommm!Tabii ki klavyenizin iso su da v2.10 olsun.Yoksa tınne!!!